دریا نیوزهمزمان با جشن میلاد حضرت فاطمه(س) صورت گرفت افتتاح فاز اول و دوم مسجد جامع بندرعباس

دریا نیوز: همزمان با برگزاری جشن بزرگ میلاد حضرت زهرا(س)، فاز اول و دوم مسجد جامع بندرعباس افتتاح و به بهره‌برداری رسید

، 11:57   /   کد خبر: 33634   /   تعداد بازدید: 2243


دریا نیوز: همزمان با برگزاری جشن بزرگ میلاد حضرت زهرا(س)، فاز اول و دوم مسجد جامع بندرعباس افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

آیت‌الله غلامعلی نعیم‌آبادی در آئین افتتاح فاز اول و دوم مسجد جامع بندرعباس اظهار داشت: اگر نظام مقدس اسلامی و برکات آن نبود کجا می‌شد چنین مسجدی را ساخت؟ هر چه داریم از برکات انقلاب ۴۰ ساله، خون شهدا و هدایت‌های رهبر فرزانه انقلاب است.

وی با بیان اینکه بنا بود این افتتاح خیلی زودتر انجام شود، افزود: به دلیل اینکه فضای  بیرون بزرگترین مسجد جامع آماده نبود با افتتاح زودتر از موعد آن مخالف بودیم.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان تصریح کرد: درحال حاضر، دو فاز مسجد جامع به اتمام رسیده که شامل طبقه پایین و طبقه دوم که بزرگتر از طبقه پائین است.

آیت‌الله نعیم‌آبادی، هدف از برگزاری مراسم افتتاح را مشاهده مومنین و خوشحالی آنان عنوان و تصریح کرد: افراد از نزدیک شاهد برکات انقلاب باشند و کسانی که اهل خیر هستند بیشتر ورود پیدا کنند.

به گزارش فارس، امام جمعه بندرعباس خاطرنشان کرد: فاز سوم مسجد جامع نیز در آینده، متناسب با زمان  اجرای پروژه افتتاح خواهد شد که از دو فاز کنونی  بسیار گسترده‌تر است.