دریا نیوزکشف محموله 126میلیاردی قطعات خودرو قاچاق در هرمزگان

دریا نیوز: فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف 126 عدد اطاق عقب وانت تویوتا قاچاق به ارزش 126 میلیارد ریال در شهرستان میناب خبر داد

، 12:20   /   کد خبر: 33620   /   تعداد بازدید: 177


دریا نیوز: فرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف 126 عدد اطاق عقب وانت تویوتا قاچاق به ارزش 126 میلیارد ریال در شهرستان میناب خبر داد.

عزیزالله ملکی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی کشف 19 عدد اطاق خودروی قاچاق توسط مأموران انتظامی شهرستان میناب در تاریخ 28 بهمن ماه سال‌جاری، با اقدامات فنی و پلیسی مشخص شد مقادیر قابل توجهی اطاق خودرو تویوتا در سطح شهرستان میناب دپو شده است.

وی افزود: مأموران با تلاش شبانه‌روزی و بهره‌گیری از شیوه‌های پلیسی محل‌های دپو را در چندین باب منزل مسکونی شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در بازرسی از آنها تعداد 126 عدد کابین عقب وانت تویوتا خارجی قاچاق کشف کردند.

فرمانده انتظامی هرمزگان با اشاره به اینکه ارزش محموله مکشوفه برابر اعلام کارشناسان 126 میلیارد ریال برآورد شده است، تصریح کرد: متهمان پرونده شناسایی  و تحقیقات پلیسی جهت دستگیری آنان ادامه دارد.

به گزارش فارس ؛ملکی، قاچاق کالا را برای استان و کشور خطر امنیتی و اقتصادی بزرگی دانسته و از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه فعالیت قاچاقچیان و افراد سودجو و قانون‌گریز از طریق تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 ، نیروی انتظامی را در امر مبارزه با پدیده قاچاق یاری کنند.