دریا نیوز"احمد مرادی " عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس: نمی‌توانم در مقابل خواسته‌های مردم مقاومت کنم

دریا نیوز: عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس گفت: یک نماینده مجلس خادم مردم است پس زمانی که مردمش از این شرایط رضایت ندارند بنده نمی‌توانم در مقابل خواسته‌های آن‌ها مقاومت کنم

، 13:22   /   کد خبر: 33602   /   تعداد بازدید: 2163


دریا نیوز: عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس گفت: یک نماینده مجلس خادم مردم است پس زمانی که مردمش از این شرایط رضایت ندارند بنده نمی‌توانم در مقابل خواسته‌های آن‌ها مقاومت کنم.

احمد مرادی پیرامون غیبتش در سفر رئیس‌جمهور به استان هرمزگان، افزود: حضور در جلسه تصویب لایحه بودجه سال 98 و دفاع از طرح‌هایی که منجر به اختصاص بودجه به استان هرمزگان می‌شود، در اولویت و نیاز مبرم‌تری برای توسعه استان است.

وی با بیان اینکه متأسفانه در سفرهای قبلی رئیس‌جمهور به استان هرمزگان علی‌رغم اعلام نیازها و خواسته‌های به‌حق مردم هرمزگان اما اقدام مؤثری در جهت تحقق آن‌ها صورت نگرفت، تصریح کرد: در سفرهای قبلی خود بارها به‌عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس خواستار اختصاص مازاد درآمدهای مالیاتی استان هرمزگان طبق قانون شدم اما همچنان در اجرای این قانون شاهد اجحاف بزرگی هستیم که سبب ماندگی عدم تخصیص بودجه لازم و عقب‌ماندگی در زمینه‌های آموزشی، درمانی و زیرساختی در هرمزگان شده است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به اینکه عدم اشغال نیروهای بومی در بنگاه‌های اقتصادی از دیگر وعده‌های بود که با وجود دستورات و نامه‌های کتبی مختلف اما هیچ‌گاه عملی نشده است، اضافه کرد: سهم جوانان و مردم استان هرمزگان از بنگاه‌های اقتصادی در هرمزگان تنها آلودگی، تصادفات جاده‌ای و حسرتی است که سال‌ها در گلوی مردم گیر کرده است.

مرادی با بیان اینکه عدم استفاده از نیروهای بومی در ترکیب هیات مدیره بنگاه‌های اقتصادی و مناطق آزاد از دیگر وعده‌های رئیس‌جمهور و کابینه دولت بود که این موضوع هم عملی نشد، اظهار کرد: دولت باید بکوشد این حس تبعیض و اجحاف در حق نیروهای توانمند هرمزگانی نیز از بین برود اما متأسفانه این موضوع عملی نشده و مردم دیگر از این تبعیض‌ها و سرخوردگی‌ها خسته شده‌اند.

عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس با اشاره به اینکه در چنین فضایی که هر روز بر مشکلات مردم اضافه‌شده و دولت طرح مشخصی برای کاهش آلام مردم ندارد، دلیلی برای حضورم در سفر رئیس‌جمهور به استان هرمزگان وجود نداشت، خاطرنشان کرد: یک نماینده مجلس خادم مردم است پس زمانی که مردمش از این شرایط رضایت ندارند بنده نمی‌توانم در مقابل خواسته‌های آن‌ها مقاومت کنم.

وی در پایان گفت: امیدوارم دولت هرچه زودتر به دنبال اجرای سیاست‌ها و طرح‌هایی برای کاهش مشکلات و افزایش فزاینده قیمت‌ها در کشور باشد.

به گزارش ایسنا، در سفر رئیس جمهور به استان هرمزگان در تصاویر منتشر شده شاهد هستیم صبح امروز محمد آشوری تازیانی، ناصر شریفی، سید مصطفی ذوالقدر و حسین هاشمی تختی، دکتر روحانی را در پالایشگاه نفت بندرعباس همراهی می کردند.