دریا نیوزاز ۱۵ تا ۵۰ میلیون تومان؛ اعطای تسهیلات سفر به متقاضیان

دریا نیوز: مدیرعامل شرکت گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی از اعطای تسهیلات سفر از ۱۵ تا ۵۰ میلیون تومان به متقاضیان خبر داد

، 11:05   /   کد خبر: 33578   /   تعداد بازدید: 182


دریا نیوز: مدیرعامل شرکت گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی از اعطای تسهیلات سفر از ۱۵ تا ۵۰ میلیون تومان به متقاضیان خبر داد.

اسفندیار حیدرپور در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیماضمن اعلام این خبر گفت: این تسهیلات از طریق شعب بانک گردشگری به متقاضیان عرضه می‌شود.

وی با بیان این که تمامی افرادی که دارای حساب بانکی نزد بانک گردشگری هستند می‌توانند این تسهیلات را دریافت کنند، افزود: با هماهنگی‌های انجام شده با بانک عامل شرایطی فراهم شده است تا تمامی متقاضیان با شرایطی آسان از این تسهیلات برخوردار شوند.

حیدرپور با بیان اینکه همه شعب بانک گردشگری از روز شنبه آمادگی ارائه این تسهیلات را دارد، گفت: نرخ سود این تسهیلات ۱۸ درصد است و مدت بازپرداخت آن ۳۰ ماهه خواهد بود.

وی افزود: به تمام افرادی که این تسهیلات را دریافت می‌کنند یک کارت بانکی با عنوان گردش کارت داده خواهد شد که مبلغ این تسهیلات در این کارت‌ها واریز می‌شود و افراد می‌توانند از درگاه‌های تعریف شده بسته‌های سفر خود را خریداری کنند.

حیدرپور ابراز امیدواری کرد: کارمندان و شاغلان دستگاه‌ها و شرکت‌های دولتی و همچنین افراد حقیقی بتوانند با استفاده از این تسهیلات ضمن استفاده از خدمات گردشگری موجبات رونق این صنعت در کشور را فراهم کنند.

مدیرعامل شرکت گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران با تاکید براینکه مبلغ این تسهیلات صرفاً جهت هزینه شدن در زمینه خدمات گردشگری خواهد بود و با ساز و کار‌های اندیشیده شده امکان استفاده از موجودی گردش کارت‌ها در درگاه‌هایی به غیر از درگاه‌های تعیین شده وجود ندارد، گفت: البته دریافت کنندگان این وام می‌توانند با تمهیدات اندیشیده شده از این وام برای سفر به عتبات نیز استفاده کنند.