دریا نیوزنماینده ولی فقیه در استان هرمزگان:هرمز جزیره عزت، شهادت و شهداست

دریا نیوز: نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با بیان اینکه نه تنها مخالف گردشگری نیستیم بلکه طرفدار گردشگری سالم هستیم،  تایکد کرد: هرمز جزیره عزت، شهادت و شهداست و دادستان باید هرچه سریعتر ورود پیدا کند و محکم در برابر قبح شکنی ها بایستد نه اینکه بگویند شورای تامین باید از فساد جلوگیری کند

، 10:58   /   کد خبر: 33575   /   تعداد بازدید: 1951


دریا نیوز: نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با بیان اینکه نه تنها مخالف گردشگری نیستیم بلکه طرفدار گردشگری سالم هستیم،  تایکد کرد: هرمز جزیره عزت، شهادت و شهداست و دادستان باید هرچه سریعتر ورود پیدا کند و محکم در برابر قبح شکنی ها بایستد نه اینکه بگویند شورای تامین باید از فساد جلوگیری کند

به گزارش ایسنا، آیت الله غلامعلی نعیم آبادی در نماز جمعه بندرعباس با تاکید بر اینکه الفاظ قرآن کریم همان گونه که برقلب خانم انبیا نازل شده سالم و دست نخورده باقی مانده است، اظهار کرد: براساس سخن امام معصوم(ع) الفاظ قرآن را حفظ کرده اند اما حدود، تفسیر، تاویل و مرزهای اعتقادی قرآن را تغییر داده اند.

امام جمعه بندرعباس با اشاره به چرایی وجود داعش تصریح کرد: داعش همان وهابیت و وهابیت همان داعش است که تابع هوای نفس نیستتد بلکه یک انحراف ژرف است.

نعیم آبادی ادامه داد: عملیات انتحاری داعش به علت تفسیر غلط از قرآن است که شدیدا به آن معتقد می شوند و برای حاکمیت قرآن جان خود و دیگران را به خطر می اندازند.

وی تاکید کرد: علت انحراف داعش، طالبان و وهابیت تفسیر غلط آیاتی از قرآن است که مربوط به کافران بوده اما آنها را به مسلمانان و مومنان تعمیم دادند.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان با تاکید بر اینکه با تفسیر غلط آیات با مومنان بدتر از مشرکان رفتار کردند، گفت: جوان ناآگاه، آیات خطاب به کفار که مربوط به بت پرستان و عبادات آنهاست چه ربطی به جهان اسلام دارد .

نعیم آبادی با اشاره به شهادت پاسداران این مرزو بوم در سیستان و بلوچستان بیان کرد: از رهبری تشکر می کنیم که دستور اکید دادند با این منحرفان گمراه به شدت برخورد شود.

وی تاکید کرد: از آنجایی که تمامی جنایت ها بر پایه نفهمی از قرآن است لذا باید بدانیم مفسر کیست و ناآگاهانه در جلسات تفسیر شرکت نکنیم.

امام جمعه بندرعباس ضمن تشکر از مردم به دلیل انتخاب نظام جمهوری اسلامی ایران و اعتقاد به رهبرشان اظهار کرد: ملت ایران کمبود های موجود ناشی از انقلاب و نظام نمی دانند بلکه ازکوتاهی مسئولان است.

نعیم آبادی با اشاره به حضور بینظیر و حماسی مردم ایران در راهپیمایی ۲۲بهمن تصریح کرد: خائنانی که می گفتند ایرانی ها جشن ۲۲بهمن ندارند و دوران نظام تمام شده است بدانند که ما کار خود را انجام می دهیم.

وی با اشاره به ۲۹بهمن ماه روز اقنصاد مقاومتی و کارآفرینی گفت: با توجه به اینکه اقتصاد مقاومتی با پشت میزنشینی شکل نمی گیرد بلکه در دامداری ها، باغداری ها، مراکز تولید علم شکل می گیرد بنابراین هم مردم و هم دولت آن را جدی بگیرند و وارد میدان شود.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان با اشاره به سی ام بهمن ماه سالروز وفات حضرت ام البنین(س)  اظهار کرد: روز مادران و همسران شهیدان است، قدر مادران را بدانیم چرا که از دامن مادران و شیر پاک معتقد به امام حسین(ع) بسیاری از جوانان با سربندهای یافاطمه(ع) و یا زهرا(ع) جان خود را فدا کردند.

نعیم آبادی با اشاره به ضعف زیرساخت های گردشگری در جزیره هرمز تاکید کرد: از مسئولان جهانگردی سوال می کنم آیا جایی که هیج امکاناتی ندارد عادلانه است که مردم را به آنجا بکشانیم، آیا اهانت به گردشگر و توریست نیست؟ یا درست کنید یا ببندید.

وی با اشاره به وضعیت پوشش نامناسب و قبح شکنی در هرمز و یکی از جزایر بندرلنگه گفت: انقلاب کردیم که جامعه را بسازیم، انقلاب اسلامی یعنی ارزش های اسلامی در آن جامعه حفظ شود آیا لخت و عریان شدن شایسته جامعه است.

امام جمعه بندرعباس با بیان اینکه آیا زیرپا گذاشتن مرزهای اسلام و انقلاب به معنای آزادی است که بگویند آزاد است، تاکید کرد: هرمز جزیره عزت، شهادت و شهداست و دادستان باید هرچه سریعتر ورود پیدا کند و محکم در برابر قبح شکنی ها بایستد نه اینکه بگویند شورای تامین باید از فساد جلوگیری کند.

نعیم آبادی با بیان اینکه نه تنها مخالف گردشگری نیستیم بلکه طرفدار گردشگری سالم هستیم، گفت: با توجه به اینکه طرفدار گردشگری نابودکننده ارزش های انقلاب اسلامی نیستیم بنابراین مسئولان باید جزایر را سامان دهند و نیروهای حزب اللهی و مردم با حضور خود در این مناطق از ورود قبح شکنان جلوگیری کنند.