دریا نیوزعضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس: اقدام انقلابی سپاه در برخورد با شناورهای متخلف قابل تقدیر است

دریا نیوز: عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس اقدام نیروی دریایی سپاه در برخورد با شناورهای متخلف که با روش ترال اقدام به صید آبزیان می‌کردند، را قابل‌تقدیر دانست

، 11:48   /   کد خبر: 33558   /   تعداد بازدید: 181


دریا نیوز: عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس اقدام نیروی دریایی سپاه در برخورد با شناورهای متخلف که با روش ترال اقدام به صید آبزیان می‌کردند، را قابل‌تقدیر دانست.

حسین هاشمی تختی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه خلیج‌فارس، افزود: اقدام انقلابی سپاه پاسداران در برخورد با شناورهایی که اقدام به صید غیرمجاز می‌کردند، جای تقدیر دارد.

وی با تقدیر از سردار تنگسیری( فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران)، سردار عظمايى وسردارغلامشاهى فرماندهان منطقه پنجم و يكم نيروی دريايى سپاه در اجرای این خواسته عمومی، اظهار کرد: مراجع قضایی در این موضوع ورود مناسبی داشته و با صدور احکام قضایی مطلوب برای اینگونه شناورها، راه را برای سوءاستفاده از ذخایر آبزیان کشور خواهند بست.

هاشمی تختی با اشاره به اینکه چندی پیش 40 نفر از نمایندگان مجلس با طرح سؤال از وزیر جهاد کشاورزی نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند، اضافه کرد: ذوالقدر، نماینده تهران در مجلس به نمایندگی از سایر نمایندگان این سؤال را مطرح و در جلسه‌ای که بنده و احمد مرادی از نمایندگان هرمزگان نیز به‌عنوان نمایندگان حامی طرح سؤال حضور داشتیم، به دلیل عدم رضایت از پاسخ‌های وزیر موجب به دریافت کارت زرد حجتی شد.

عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس در پایان گفت: امیدوارم شاهد باشیم با چنین اقداماتی دست سوءاستفاده کنندگان قطع و شاهد رونق فعالیت صیادان بومی در هرمزگان و استان‌های همجوار دریای عمان باشیم.