دریا نیوزسرپرست فرمانداری بندرعباس عنوان کرد: ضرورت تجهیز و رفع نواقص امکانات عمومي و اماکن اقامتی

دریا نیوز: سرپرست فرمانداری بندرعباس، ارائه خدمات شهري، عمراني، اجتماعي و فرهنگي از حقوق مسلم شهروندان دانست و گفت: لازم است با تنظیف اطراف بلوارهای ورودی شهر بندرعباس و ایجاد فضای سبز مناسب، چهره ورودی شهر را تغییر داد

، 11:46   /   کد خبر: 33557   /   تعداد بازدید: 143


دریا نیوز: سرپرست فرمانداری بندرعباس، ارائه خدمات شهري، عمراني، اجتماعي و فرهنگي از حقوق مسلم شهروندان دانست و گفت: لازم است با تنظیف اطراف بلوارهای ورودی شهر بندرعباس و ایجاد فضای سبز مناسب، چهره ورودی شهر را تغییر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، عزیزاله کناری در جلسه هم‌اندیشی و بررسی مسائل و مشکلات عمران شهری با مجموعه شهرداری اظهار داشت: ارائه خدمات شهری، عمرانی، اجتماعی و فرهنگی از حقوق مسلم شهروندان است. 

وی با تاکید به حوزه خدمات شهری شهرداری، شهرداری‌های مناطق و نواحی و سازمان‌های آن در خصوص بررسی، پیگیری و رفع مشکلات شهری افزود: باید با انجام بازدیدهای مستمر و برنامه‌ریزی مناسب و با شناخت و عمل به وظایف خود نسبت به رفع معضلات و مشکلات شهری، خدمات عمومی مناسبی را با هدف رشد و شکوفایی شهر بندرعباس ارائه داد.

سرپرست فرمانداری شهرستان بندرعباس در ادامه  تصریح کرد: لازم است با تنظیف اطراف بلوارهای ورودی به شهر بندرعباس و ایجاد فضای سبز مناسب، چهره ورودی شهر را تغییر داد.

کناری در پایان گفت: با توجه به نزدیک بودن به ایام نوروز، مسؤولان ذی‌ربط نسبت  به تجهیز و رفع نواقص امکانات عمومی و اماکن اقامتی، افزایش سرویس‌های بهداشتی در بوستان‌ها، رنگ‌آمیزی جداول بلوارها و غیره را در مدت زمان باقی‌مانده تا شروع سفرهای نوروزی در دستور کار خود داشته باشند.