دریا نیوزبرای نخستین بار در هرمزگان: مرکز همیاری کارکنان در شرکت آب منطقه ای هرمزگان بازگشایی شد

دریا نیوز: برای نخستین بار در بخش دولتی و در سطح ادارات استان هرمزگان مرکز همیاری کارکنان با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان، مدیر کل امور بانوان استانداری و مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان در شرکت آب منطقه ای هرمزگان بازگشایی شد

، 11:39   /   کد خبر: 33553   /   تعداد بازدید: 144


دریا نیوز: برای نخستین بار در بخش دولتی و در سطح ادارات استان هرمزگان مرکز همیاری کارکنان با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان، مدیر کل امور بانوان استانداری و مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان در شرکت آب منطقه ای هرمزگان بازگشایی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای هرمزگان، دکتر هوشنگ ملایی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان ضمن ارائه گزارشی در خصوص شرایط آب استان و اهمیت آن در زندگی و جامعه انسانی بیان کرد: یکی از مهمترین ابزارهای توسعه در جامعه آب است، حتی سلامتی انسان برای شادی و پویایی در گرو آب است.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه سرمایه انسانی یکی از ابزارهای مهم در رشد و توسعه است گفت: مسائل اجتماعی، مشارکت عمومی و تعلق سازمانی از جمله مولفه هایی است که باعث ایجاد انگیزه برای کارمندان می شود.

این مقام مسئول با اشاره به حضور و مشارکت حداکثری کارکنان شرکت آب منطقه ای هرمزگان در فعالیت های این شرکت اذعان داشت: گروه های مانند بسیج، امور فرهنگی، ورزشی، امور بانوان و.... فعالیت دارند که همکاران و در برخی فعالیت ها اعضای خانواده کارکنان نیز مشارکت دارند.

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان اضافه کرد: در حال حاضر مجموعه ورزشی، مهد کودک، دفتر مشاوره، پزشکی و ... برای کارکنان این شرکت در حال ارائه خدمات است.

ملایی در پایان سخنان خود تصریح کرد: سازمان های دولتی باید با تدابیر لازم میزان آسیب پذیری و مشکلات را در خصوص کارکنان خود کاهش دهند تا یک نیروی فعال و پویا داشته باشند.

در ادامه این نشست محمدعلی سلیمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان عنوان کرد: امروزه در همه جای دنیا به امور اجتماعی کارمندان و کارکنان در بخش های مختلف توجه می شود.

وی افزود: با توجه به امر امور اجتماعی کارکنان دفتر همیاری کارکنان شرکت آب منطقه ای هرمزگان به عنوان نخستین دفتر در بخش دولتی بازگشایی میشود که به عنوان سومین دفتر همیار در استان است.

این مقام مسئول یادآور شد: با بازگشایی دفتر همیار کارکنان در شرکت آب منطقه ای تعداد افراد زیر پوشش این دفتر به 1500 نفر میرسد که امیدواریم ادارت و نهاد دولتی دیگر نیز تشویق شده و اقدام به بازگشایی این دفتر کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان در خصوص ارائه خدمات در این دفتر توضیح داد: کاهش رفتارهای پر خطر، آسیب هاب اجتاعی، تغذیه نامناسب، کار غیر ایمن، افزایش کار و تولیدف افزایش تعاملات کاری و.... از جمله خدماتی است که در این دفتر به ان پرداخته میشود.

سلیمی در ادامه با اشاره به ارائه خدمات به کارکنان و خانواده های انها بیان کرد: اموزش مهارت های زندگی، پیشگیری در بیماریهای مختلف، خشونت و.....از جمله خدماتی است که به کارکنان ارائه می شود.

گفتنی است در پایان این نشست دفتر همیاری کارکنان شرکت آب منطقه ای هرمزگان با حضور این مقامات بازگشایی شد.