دریا نیوزمدیرعامل جدید شرکت گاز هرمزگان: صنایع استان دارای گاز هستند

دریا نیوز: مدیرعامل جدید شرکت گاز استان هرمزگان عنوان‌کرد: شرکت گاز استان هرمزگان وارد دومین دهه از فعالیت خود شده‌ است و در این مدت مدیرانی سکان هدایت این نهاد را بر عهده داشته و اکنون این مسئولیت را برعهده من گذاشته‌اند

، 14:32   /   کد خبر: 33515   /   تعداد بازدید: 2066


دریا نیوز: مدیرعامل جدید شرکت گاز استان هرمزگان عنوان‌کرد: شرکت گاز استان هرمزگان وارد دومین دهه از فعالیت خود شده‌است و در این مدت مدیرانی سکان هدایت این نهاد را بر عهده داشته و اکنون این مسئولیت را برعهده من گذاشته‌اند.

به گزارش خبرنگار روزنامه دریا؛ فواد حمزوی در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان تصریح‌کرد: شرکت گاز استان در این مدت فراز و نشیب‌های زیادی را سپری کرده‌است و مدیران در جهت هموارسازی مسیر این شرکت فعالیت داشته‌اند.

حمزوی اظهارداشت: گرچه مهندس پروین در ابتدا با تعداد کم نیرو شروع بکار کردند اما راه را هموار نموده‌اند و کار را برای ما آسان کرده‌اند.

وی خاطرنشان‌کرد: اکنون بیش از 70درصد بنزین کشور در استان هرمزگان تولید می‌شود و همه صنایعی که در استان وجود دارند از گاز استفاده می‌کنند که این نشان‌دهنده بزرگی کار در شرکت گاز هرمزگان است که توانسته این مسئولیت را به خوبی انجام دهد.

حمزوی در پایان گفت: با شناختی که از همکاران دلسور و متعهد خود در شرکت گاز سراغ دارم، امیدوارم بتوانیم این قطار را به سلامت به ایستگاه بعدی برسانیم.