دریا نیوزمدیرعامل سابق شرکت گاز استان هرمزگان: فروش روزانه گاز در استان به 27میلیون مترمکعب رسید

دریا نیوز: مدیرعامل سابق شرکت گاز استان هرمزگان گفت: زمانی که تصدی شرکت گاز استان را بر عهده گرفتم این شرکت تنها 27نیرو داشت

، 14:31   /   کد خبر: 33514   /   تعداد بازدید: 2130


دریا نیوز: مدیرعامل سابق شرکت گاز استان هرمزگان گفت: زمانی که تصدی شرکت گاز استان را بر عهده گرفتم این شرکت تنها 27نیرو داشت.

به گزارش خبرنگار روزنامه دریا؛ پارسا پروین در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان افزود: با وجود نیروی کم هیچگاه ناامید نشده و کار خود را با جدیت دنبال کردیم و زیرساخت‌های گازرسانی استان را افزایش دادیم که با افزایش این زیرساخت‌ها، میزان فروش شرکت نیز بیشتر شد.

پروین خاطرنشان‌کرد: میزان فروش ما در سال 92 تنها 7میلیون و پانصد هزار مترمکعب در روز بود که این رقم در تابستان امسال به 27میلیون متر مکعب در روز رسید که این امر به دلیل فراهم شدن زیرساخت‌ها محقق شده‌است.

وی اظهارداشت: اکنون شرکت گاز استان هرمزگان جزء ده شرکت پرفروش در سطح کشور شده‌است که با برنامه‌ها و طرح‌هایی که در افق این شرکت وجود دارد تا سال 1401 فروش این شرکت به 70میلیون مترمکعب افزایش یافته و می‌توانیم در بین سه شرکت برتر در کشور قرار بگیریم.

پروین خطاب به کارکنان شرکت گاز هرمزگان گفت: پیشرفت و موفقیت یک مدیر به کارمندان و موفقیت کارکنان نیز به مدیر مجموعه بستگی دارد به همین دلیل باید یک همکاری و حمایت دو‌سویه وجود داشته‌باشد تا به موفقیت دست پیدا کنید.