دریا نیوزمعاون امور مهندسی و بهره‌برداری شرکت گاز ایران: گازرسانی به صنایع، اولویت کار شرکت گاز است

دریا نیوز: آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان با حضور احمد رعیتی معاون امور مهندسی و بهره‌برداری شرکت گاز کشور، رضا مدرس معاون عمرانی استانداری هرمزگان و جمعی از کارکنان شرکت گاز هرمزگان برگزار شد

، 14:30   /   کد خبر: 33513   /   تعداد بازدید: 2050


دریا نیوز: آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان با حضور احمد رعیتی معاون امور مهندسی و بهره‌برداری شرکت گاز کشور، رضا مدرس معاون عمرانی استانداری هرمزگان و جمعی از کارکنان شرکت گاز هرمزگان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار روزنامه دریا؛ معاون امور مهندسی و بهره‌برداری شرکت گاز ایران در این مراسم گفت: شرکت گاز دارای 35هزار کیلومتر خط فشار قوی و 350هزار کیلومتر خطوط تغذیه و توزیع در سراسر کسور می‌باشد.

احمد رعیتی افزود: در کشور روزانه 750میلیون مترمکعب تحویل خط می‌شود که سالانه این رقم به 142میلیارد مترمکعب می‌رسد.

رعیتی عنوان کرد: هزار و 135شهر و 27هزار و دویست روستای کشور از نعمت گاز بهره‌مند شده‌است.

وی ادامه داد: شرکت گاز در تلاش است گازرسانی را به صنایع در اولویت داشته‌باشد زیرا صنایع می‌توانند ارزش‌افزوده ایجاد نموده و زمینه‌ساز اشتغال و قطع وابستگی شوند.

رعیتی اظهارداشت: در زمان کشف گاز، از این نعمت تنها برای سوزاندن استفاده می‌شد و امروز شاهد هستیم که از آن برای ایجاد ارزش‌افزوده استفاده می‌شود.

وی در پایان با اشاره به تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان خاطرنشان‌کرد: در شرکت گاز کمتر تغییر و تحول مدیریتی ایجاد می‌شود به همین دلیل مهندس پارسا پروین به مدت شش سال در این مسئولیت ایفای نقش کرده و باعث پیشرفت خوبی در هرمزگان شدند و امروز نیز مهندس حمزوی از نیروهای جوان بومی و باسابقه این مسئولیت را بر عهده می‌گیرند تا باعث پیشرفت بیشتر این شرکت شوند.