دریا نیوزمعاون عمرانی استانداری هرمزگان: گازرسانی به صنایع توسعه یابد

دریا نیوز: معاون عمرانی استانداری هرمزگان گفت: توسعه هر سرزمینی با توسعه زیرساخت‌های آن امکان‌پذیر است و امروز گاز به عنوان یک زیرساخت در جهان شناخته می‌شود

، 14:29   /   کد خبر: 33512   /   تعداد بازدید: 2045


دریا نیوز: معاون عمرانی استانداری هرمزگان گفت: توسعه هر سرزمینی با توسعه زیرساخت‌های آن امکان‌پذیر است و امروز گاز به عنوان یک زیرساخت در جهان شناخته می‌شود.

به گزارش خبرنگار روزنامه دریا؛ رضا مدرس در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان تصریح‌کرد: گاز امروزه نه به عنوان یک مقوله زیربنایی کوچک، بلکه به عنوان یک کالای استراتژیک شناخته می‌شود که باید اکنون به بعد امنیت ملی آن نیز نگاه کنیم.

مدرس اضافه‌کرد: اتفاقاتی که در آینده نزدیک در حوزه نفت و زیست‌محیطی خواهد افتاد باعث می‌شود که گاز جایگاه بیشتری را در جهان داشته‌باشد و صنایع بیشتری به استفاده از این انرژی روی بیاورند.

وی با اشاره به دارا بودن منابع گازی مناسب در کشور اذعان‌داشت: ایران بعنوان یکی از کشورهای دارای گاز در منطقه، به زودی به یک کشور تصمیم‌ساز و تصمیم‌گیر تبدیل خواهد شد.

مدرس عنوان‌کرد: شرکت گاز استان هرمزگان طی سال‌های اخیر جهش زیادی داشته و از دوران کودکی خود وارد دوران نوجوانی شده‌است و امروز نیز مدیریت این مجموعه به یک نیروی جوان سپرده می‌شود تا شاهد حرکت روبه‌رشد این مجموعه باشیم.

وی با شااره به گازرسانی به صنایع در استان اظهارداشت: تاکنون خدمات خوبی در حوزه گازرسانی به صنایع انجام شده‌است که این روند باید تسریع و توسعه یابد.