دریا نیوزمعاون استاندار هرمزگان خبر داد : عرضه مستقيم ماهي در بندرعباس به زودی

دریا نیوز: معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان گفت: عرضه مستقيم ماهي در بندرعباس با هدف حذف دلالان و واسطه ها از بازار اين محصول و حمایت از مصرف كنندگان به زودي توسط اتحاديه تعاوني صيادان و شيلات استان آغاز می شود

، 14:53   /   کد خبر: 33478   /   تعداد بازدید: 334


دریا نیوز: معاون هماهنگي اموراقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان گفت: عرضه مستقيم ماهي در بندرعباس با هدف حذف دلالان و واسطه ها از بازار اين محصول و حمایت از مصرف كنندگان به زودي توسط اتحاديه تعاوني صيادان و شيلات استان آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومي استانداري هرمزگان، دكتر ايرج حيدري در بيست و پنجمين نشست كارگروه تنظيم بازار استان هرمزگان، عنوان كرد: فلسفه وجود مديران در نظام اسلامي انجام وظايف ذاتي و ارائه  خدمت بي منت به مردم  است.

وي گفت: مديران وظيفه دارند در هر شرايطي بر مجموعه كاري خود براي پيشبرد امور و تامين رفاه مردم نظارت و اشراف كامل داشته باشند.

معاون هماهنگي اموراقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان با تاکید بر تامین به موقع گاز خانگی مورد نیاز مردم استان، تصريح كرد: اقدامات شركت پخش فرآورده هاي نفتي استان براي تامين به موقع گاز خانگي مورد نياز مردم  استان با قوت تداوم پيدا كند.

حيدري خاطرنشان كرد: شركت پخش فرآورده هاي نفتي استان هماهنگي نزديكي با فرمانداران شهرستان هاي تابعه استان در تامين به موقع گاز خانگي مورد نياز استان داشته باشد تا در مسير ارائه خدمات به مردم شريف استان خللي وارد نگردد.

وي با اشاره به اهميت تسريع در اقدامات براي تنظيم بازار ماهي استان، خاطرنشان كرد: برنامه ريزي دستگاه هاي متولي براي تنظيم بازار ماهي استان با قوت تداوم پيدا كند و در اين زمينه تا رسيدن به نقطه ايده آل فاصله وجود دارد.

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان گفت: فرمانداري  شهرستان بندرعباس مسئوليت مهمي براي تنظيم بازار محصول ماهي با همكاري جهاد كشاورزي، شيلات و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بر عهده دارد.

حيدري با اشاره به عرضه مستقيم ماهي در بندرعباس، خاطرنشان كرد: با هدف تنظيم بازار ماهي استان به زودي عرضه مستقيم اين محصول در چند نقطه از شهر بندرعباس آغاز مي شود.

معاون هماهنگي اموراقتصادي و توسعه منابع استانداري خاطرنشان كرد: عرضه مستقيم ماهي با همكاري اتحادیه  تعاوني صيادان و شيلات استان در بندرعباس صورت خواهد پذيرفت.

وي گفت: فرمانداري بندرعباس با همكاري شهرداري نسبت به تامين دو مكان مناسب براي عرضه مستقيم ماهي توسط اتحاديه تعاونی صيادان و شيلات استان مسئوليت دارد و نسبت به تحقق اين مهم هر چه سريعتر اقدام كند.

حيدري خاطرنشان كرد: عرضه مستقيم ماهي در شهر بندرعباس با هدف حذف دلالان و واسطه ها  از بازار اين محصول و رسيدن ماهي با قيمت مناسب به دست مصرف كننده صورت مي پذيرد.

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري هرمزگان بيان داشت: بازار ماهي استان بايد به گونه اي مديريت شود كه صيادان استان و مصرف كنندگان ماهی متضرر نشوند و در اين زمينه سازمان جهاد كشاورزي، شيلات و سازمان صنعت، معدن و تجارت مسئوليت مهمي دارند.

حيدري تصريح كرد: با مشخص شدن زمان و مكان دقيق عرضه مستقيم ماهي در بندرعباس در اين زمينه از طريق رسانه ها به ويژه صداوسيما برای آگاهی عموم اطلاع رساني گردد.