دریا نیوزمعاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان: اقدامات جدید در زمینه کارآفرینی بانوان انجام شود

دریا نیوز: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: راه رفته دیگران را نباید رفت بلکه باید به دنبال راه و اقدام جدید در زمینه کارآفرینی بانوان به ویژه در حوزه زنان روستایی با رویکرد مشاغل خرد و خانگی بود

، 14:37   /   کد خبر: 33476   /   تعداد بازدید: 1965


دریا نیوز: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: راه رفته دیگران را نباید رفت بلکه باید به دنبال راه و اقدام جدید در زمینه کارآفرینی بانوان به ویژه در حوزه زنان روستایی با رویکرد مشاغل خرد و خانگی بود.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، بهروز اکرمی در نشست کارگروه تخصصی بانوان و خانواده استان هرمزگان، عنوان کرد: تهیه و ارائه طرح و برنامه در حوزه بانوان و خانواده با ارزش است اما تا زمانی که منجر به اقدام عملی نشود بی فایده خواهد بود.

وی ادامه داد: باید علاوه بر ارائه طرح و برنامه به دنبال اقدام و عمل نیز بود، زیرا ارائه طرح و برنامه به تنهایی دردی از جامعه را دعوا نخواهد کرد.

وی با اشاره به عدم وجود زنجیره تولید در استان، افزود: در تولید محصولات مختلف زنجیره تولید نادیده گرفته شده و در ایجاد ارزش افزوده برای محصولات استان به درستی کار نشده است که نشانگر نیاز فعالیت بیشتر در این عرصه است.

اکرمی خاطرنشان کرد: راه رفته دیگران را نباید رفت بلکه باید به دنبال راه و اقدام جدید در زمینه کارآفرینی بانوان به ویژه در حوزه زنان روستایی با رویکرد مشاغل خرد و خانگی بود.

وی عدم بازاریابی مناسب را یکی از مشکلات فروش تولیدات استان دانست و افزود: به دلیل عدم آشنایی با نیاز بازار، محصولاتی تولید می شوند که نمی توان آنها را به فروش رساند و این یکی از مشکلات پیش روی عرصه تولیدات استان است.

اکرمی تاکید کرد: باید شناخت درستی از بازار داشت تا بتوان محصولاتی که مورد نیاز آن است تولید و عرضه کرد در این صورت می توان علاوه بر ایجاد اشتغال پایدار، موجب رونق اقتصادی استان نیز شد.