دریا نیوزامام جمعه بندرعباس: آمریکا از راهپیمایی اربعین خشمگین است

دریا نیوز: نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: راهپیمایی اربعین نشانه همبستگی مسلمانان و دیگر آزادیخواهان است که خشم آمریکا را برانگیخته است

، 15:26   /   کد خبر: 33465   /   تعداد بازدید: 1906


دریا نیوز: نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: راهپیمایی اربعین نشانه همبستگی مسلمانان و دیگر آزادیخواهان است که خشم آمریکا را برانگیخته است.

به گزارش ایرنا، آیت الله غلامعلی نعیم آبادی در خطبه های نمازجمعه این هفته بندرعباس افزود: راهپیمایی اربعین یک حرکت عظیم در راستای آزادیخواهی و مبارزه با ظلم و ستم یزیدیان زمان است. وی با ذکر احادیثی به نقل از ائمه اطهار در خصوص اربعین حسینی (ع) ابراز داشت: راه امام حسین (ع) و یاران شهیدش، برای همیشه در تاریخ زنده خواهد ماند. امام جمعه بندرعباس در بخش دیگری از سخنان خود، رویکرد رسانه ها و شبکه های بیگانه در برابر مسائل ایران را برگرفته از سیاست های خبیثانه حاکمان این کشورهاست. آیت الله نعیم آبادی با تشریح نقش منفی، استکباری و زورگویانه انگلیس در چند قرن اخیر گفت: این کشور شیطان پیر تاریخ است. به گفته خطیب جمعه بندرعباس، جنایت های انگلیس این شیطان پیر، هیچگاه از حافظه مردم ستم دیده پاک نخواهد شد. وی در ادامه از بنگاه سخن پراکنی بی بی سی به عنوان زبان شیطان و دشمن جمهوری اسلامی و دیگر آزادیخواهان جهان نام برد و افزود:همه این رسانه ها ازجمله شبکه تلویزیونی 'من و تو' و دیگر هم رده های آنان به عنوان مزدوران انگلیس و آمریکا در جهت منافع استکبار فعالیت می کنند.