دریا نیوزرئیس کل دادگستری هرمزگان در دیدار با با مراجعین: تسریع در رسیدگی و اعاده دادرسی در صدر مطالبات مردم است

دریا نیوز:رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در دیدار مردمی با شهروندان به مطالبات مطرح شده از سوی 55 نفر از مراجعین دستگاه قضایی رسیدگی کرد

، 12:21   /   کد خبر: 33442   /   تعداد بازدید: 368


دریا نیوز:رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در دیدار مردمی با شهروندان به مطالبات مطرح شده از سوی 55 نفر از مراجعین دستگاه قضایی رسیدگی کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، به نقل از روابط عمومی دادگستری هرمزگان، حجت‌الاسلام والمسلمین اکبری رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در محل دفتر خود با 55 نفر از مراجعین دستگاه قضایی استان، دیدار و ضمن رسیدگی به مطالبات مطرح شده، دستورات مقتضی را در جهت رفع موانع و مشکلات موجود صادر نمود.

 در این دیدار مردمی که دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس و معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان نیز حضور داشتند، 36 پرونده از بندرعباس و  19پرونده از دیگر شهرستان‌های استان مورد بررسی قرار گرفت و حجت الاسلام والمسلمین اکبری در خصوص رسیدگی به هریک دستورات لازم را صادر کرد.

همچنین رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در خصوص17 پرونده دستور تسریع در رسیدگی و در مورد 19 پرونده دیگر نیز دستور پذیرش اعاده دادرسی صادر نمود که در مقایسه با دیگر موارد مطرح شده؛ تسریع در رسیدگی و اعاده دادرسی در صدر مطالبات مردم قرار داشت.

گفتنی است، از مجموع 55 فقره پرونده رسیدگی شده از سوی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان 37 پرونده با موضوع حقوقی و 18 پرونده با موضوع کیفری به صورت حضوری بررسی شد.