دریا نیوزفرمانده نیروی انتظامی : زائران قبل از عزیمت به مرز، ویزا و گذرنامه تهیه کنند

دریا نیوز: زائران مدارک را قبل از حضور در پایانه مرزی همراه داشته باشند؛ هیچگونه ویزا و گذرنامه‌ای در مرز‌ها صادر نمی‌شود

، 14:50   /   کد خبر: 33431   /   تعداد بازدید: 278


دریا نیوز: زائران مدارک را قبل از حضور در پایانه مرزی همراه داشته باشند؛ هیچگونه ویزا و گذرنامه‌ای در مرز‌ها صادر نمی‌شود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، سردار "حسین اشتری" در حاشیه نشست تعاملی پلیس با مراکز علمی و دانشگاهی، اظهار داشت: تردد در مرز‌ها با سهولت انجام می‌شود و خوشبختانه مردم همکاری خوبی با پلیس دارند. وی با بیان اینکه تاکنون هیچگونه مشکل امنیتی گزارش نشده است، تصریح کرد: توصیه من به زائران این است که مدارک را قبل از حضور در پایانه مرزی همراه داشته باشند؛ چراکه هیچگونه ویزا و گذرنامه‌ای در مرز‌ها صادر نمی‌شود. عالی ترین مقام انتظامی کشور تأکید کرد: پارکینگ های مناسبی در مرز‌ها برای پارک خودرو‌ها تهیه شده است و از زائران می‌خواهیم به توصیه های پلیس درباره استفاده از وسایل نقلیه شخصی توجه جدی داشته باشند. سردار اشتری یاداور شد: تعدادی از افراد که اقدام به صدور ویزا جعلی کرده بودند، دستگیر شدند و از مردم هم می خواهیم روادید و گذرنامه خود را از مراکز معتبر اعلام شده تهیه کنند. فرمانده ناجا تصریح کرد: امیدواریم امسال نیز مانند سال های گذشته مشکل خاصی نداشته باشیم و این کنگره عظیم اربعین حسینی باشکوه برگزار شود.