دریا نیوزکشف انبار پارچه‌های قاچاق در بندرعباس

دریا نیوز: مدیرکل تعزیرات حکومتی استان هرمزگان از کشف انبار پارچه قاچاق در یکی از محلات بندرعباس و همچنین محموله پوشاک قاچاق از یک فروند لنج در این شهرستان خبر داد

، 10:11   /   کد خبر: 33395   /   تعداد بازدید: 244


دریا نیوز: مدیرکل تعزیرات حکومتی استان هرمزگان از کشف انبار پارچه قاچاق در یکی از محلات بندرعباس و همچنین محموله پوشاک قاچاق از یک فروند لنج در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، سید مرتضی مدنی از کشف یک انبار پارچه قاچاق در بندرعباس خبرداد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان هرمزگان اظهار کرد: این انبار در یکی ازمحله‌های شهرستان بندرعباس قرار داشت و به محلی برای دپوی کالا‌های قاچاق تبدیل شده بود که با گزارش مردمی و ورود پلیس انتظامی هرمزگان کشف شد.

وی یادآور شد: پس از طی مراحل قانونی و تکمیل روند تحقیقات، پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و به اداره کل تعزیرات حکومتی استان هرمزگان ارسال شد که پس از ارجاع پرونده به شعبه سوم ویژه رسیدگی به قاچاق کالا و ارز، شعبه مذکور متهم را به پرداخت مبلغ ۵۶۰ میلیون و ۷۶۸ هزارو پنج ریال جزای نقدی و ضبط کالا محکوم کرد.

مدنی همچنین از توقیف یک فروند لنج شناور باری به دلیل حمل پوشاک قاچاق خبر داد و افزود: این لنج که در ساحل بندرعباس پهلو گرفته بود توسط یگان دریابانی مورد بازرسی قرارگرفت و در نتیجه بازرسی‌ها محموله پوشاک قاچاق به ارزش ۵۵۷ میلیون ریال کشف و ضبط شد.

وی خاطرنشان کرد: در همین رابطه پرونده‌ای جهت اعمال قانون به تعزیرات حکومتی استان هرمزگان ارسال شد که شعبه سوم ویژه مبارزه با قاچاق کالا و ارز پس از بررسی جوانب امر و تکمیل روند تحقیقات ناخدای این شناور و یکی از ملوانان رابه پرداخت مبلغ ۵۵۷ میلیون و ۹۴۶ هزارو ۶۵۳ ریال جزای نقدی و ضبط کالا محکوم کرد.