دریا نیوزحماسه حضور بسیجیان

دریا پنجشنبه گذشته رزمایش بسیجیان در سراسرکشور برگزار شد تا بسیجیان با حضورشان اعلام کنند که در تمام عرصه ها حضور مقتدرانه دارند و حاضرند در کنار دولت هم باشند

، 14:50   /   کد خبر: 33380   /   تعداد بازدید: 157


 دریا پنجشنبه گذشته رزمایش بسیجیان در سراسرکشور برگزار شد تا بسیجیان با حضورشان اعلام کنند که در تمام عرصه ها حضور مقتدرانه دارند و حاضرند در کنار دولت هم باشند واز طرفی به خدماترسانی به مناطق محروم بپردازند و مشکلات اقتصادی کشور را هم برطرف کنند و در انجام پروژه ها مشارکت داشته باشند.

بسیجیان همواره ثابت کرده اند که هرجا با روحیه جهادی وارد شده اند، بسیاری از مشکلات برطرف شده است وحال نیز دولت بایستی از این ظرفیت برای برون رفت از مشکلات اقدام کند. اگر با روحیه جهادی اقدام شود؛ بطور قطع بسیاری از مشکلات برطرف می شود و مردم در آسایش و آرامش خواهند بود و مشکلات اقتصادی هم برطرف می شود.

رهبر معظم انقلاب نیز صبح پنجشنبه در اجتماع یکصدهزار نفری بسیجیان استان تهران و البرز در ورزشگاه آزادی حضور یافتند محورهای مهم رهبرمعظم انقلاب بیانات مهمی در این اجتماع داشتندو و فرمودند: این اجتماع عظیم امروز و این جمعیت جوان و پرشور و بسیجی، یادآور اجتماع در همین عرصه و ورزشگاه در دهه 60 است که آن جوانها رفتند و به پیروزی رسیدند و ان‌شاءالله شما هم در عرصه‌هایی که در پیش رو دارید به پیروزی کامل خواهید رسید.

- این جلسه بزرگ در موقعیت بسیار حساسی تشکیل شده است. موقعیت کشور، موقعیت منطقه و جهان، موقعیتهای حساسی است؛ بخصوص برای ما ملت ایران.

- حساسیت از این جهت که از یک طرف عربده‌کشی‌های سران استکبار و سیاست‌های آمریکای جهان‌خوار و از یک طرف قدرت‌نمایی جوان‌های مؤمن و پیروزی‌های پیاپی در میدان‌های مختلف و از یک طرف مشکلات اقتصادی کشور و تنگی معیشت بخش بزرگی از مردم ضعیف کشور و از طرفی حساس شدن و به تکاپو افتادن نخبگان کشور که این وضعیت آنها را حساس کرده و به تکاپو و تلاش فکری و عملی وادار کرده است.

- کشور بخاطر وجود مشکل از خمودگی و بی عملی درآمده است و خیلی‌ها که فقط تماشاگر بودند امروز احساس وظیفه میکنند و سرگرم تلاش می‌شوند.

- جان کلام من در صحبت امروز عبارت است از: اول عظمت ایران، دوم اقتدار جمهوری اسلامی و سوم شکست ناپذیری ملت ایران. اینها رجزخوانی نیست. اینها شعار محض نیست. سخن توخالی مثل بعضی از شعارها و حرفهایی که بعضی دیگر می‌زنند، نیست.

- اینها واقعیاتی است که دشمنان ملت ایران آرزو می‌کنند که ما اینها را ندانیم یا از آنها غفلت کنیم و گمان دیگری در مورد خودمان و کشورمان ببریم ولی واضح‌تر از این است که کسی بتواند آنها را انکار بکند.

علی زارعی/دریا