دریا نیوزسردبیر استان‌های خبرگزاری فارس: مرحوم دبیری‌نژاد از سرمایه‌های ارزشمند خبرگزاری فارس بود

دریا نیوز: سردبیر استان‌های خبرگزاری فارس با اشاره به ویژگی‌های ممتاز اخلاقی و کاری مرحوم ایوب دبیری‌نژاد، گفت: وی از مدیران خوب و از سرمایه‌های ارزشمند خبرگزاری فارس بود

، 14:45   /   کد خبر: 33379   /   تعداد بازدید: 253


دریا نیوز: سردبیر استان‌های خبرگزاری فارس با اشاره به ویژگی‌های ممتاز اخلاقی و کاری مرحوم ایوب دبیری‌نژاد، گفت: وی از مدیران خوب و از سرمایه‌های ارزشمند خبرگزاری فارس بود.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، رضا سیفی در نشستی با خبرنگاران خبرگزاری فارس استان هرمزگان اظهار داشت: آن مرحوم فردی دلسوز، آگاه و با تجاربی ارزشمند در عرصه رسانه بود و همواره تمام سعیش را در جهت انعکاس مشکلات مردم انجام می‌داد.

وی افزود: دبیری‌نژاد در راستای عمل به مسؤولیت خطیر خویش در عرصه رسانه در نشستی که در تهران برگزار شد، لیستی از مشکلات و معضلات هرمزگان را ارائه کرد که ما نیز این لیست را برای خبرنگاران استان ارسال خواهیم کرد تا پیگیر انعکاس این مشکلات باشند.

سردبیر استان‌های خبرگزاری فارس بیان داشت: خبرگزاری فارس متعلق به مردم و نظام جمهوری اسلامی است و از جمله مهمترین اولویت‌ها کمک به حل مشکلات مردم و حرکت در مسیر انقلاب است.

سیفی با بیان اینکه خبرنگاری مسؤولیتی بس خطیر است، گفت: خبرنگاران نباید روابط عمومی ادارات باشند، بلکه با اطلاع رسانی در خصوص مشکلات و معضلات اجتماعی، گامی ارزشمند در جهت بهبود شرایط جامعه بردارند.

در این نشست خبرنگاران حاضر ضمن بیان نقطه نظرات خود، مسائل و مشکلات کاری خود را نیز مطرح کردند.

بنا براین گزارش، عباس درویش توانگر قائم مقام مدیرعامل خبرگزاری فارس به همراه رضا سیفی سردبیر استان‌های خبرگزاری فارس به منظور شرکت در مراسم سومین روز درگذشت مرحوم ایوب دبیری‌نژاد سرپرست خبرگزاری فارس در هرمزگان به بندرعباس سفر کرده است.