دریا نیوزرئیس مرکز روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: خط مشی زنده یاد ایوب دبیری نژاد، مطالبه گری به نفع مردم بود

دریا نیوز: رئیس مرکز روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: خط مشی زنده یاد« ایوب دبیری نژاد» مدیرمسئول روزنامه دریا و خبرگزاری فارس در استان هرمزگان تا آخر عمر شریفش، مطالبه گری به نفع مردم بود

، 14:51   /   کد خبر: 33368   /   تعداد بازدید: 224


دریا نیوز: رئیس مرکز روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: خط مشی زنده یاد« ایوب دبیری نژاد» مدیرمسئول روزنامه دریا و خبرگزاری فارس در استان هرمزگان تا آخر عمر شریفش، مطالبه گری به نفع مردم بود.

همایون امیرزاده عصر روز گذشته در مراسم ختم زنده یاد ایوب دبیری نژاد با تکریم شخصیت زنده یادحاج ایوب دبیری نژاد، اظهار داشت: شخصیت بارز ایشان زبانزد عام و خاص بود و ایشان به لحاظ شخصیتی، فردی جدی، بی تعارف و فوق العاده قانونی و منظم و همواره به فکر کادر سازی بود.

وی اظهار داشت: مرحوم دبیری نژاد در بخش فرهنگی و رسانه ای بسیار اثرگذار بود و با کسب تجربه از پیشگامان این عرصه و کسب تجربه از اندوخته های دیگران در روزنامه دریا با تمام مشکلات، در مسیراطلاع رسانی پرتلاش بود و انتشار منظم روزنامه را با روحیه مطالبه گری به نفع مردم را در برنامه داشت وتا آخر عمرشان اینگونه بود.

رئیس مرکز روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: در هیچ جایی زنده یاد دبیری نژاد بر سرمنافع مردم با کسی معامله نکرد و کوتاه نیامد وخط مشی شان تا آخرعمر پربرکت شان، مطالبه گری به نفع مردم داشت و در این راه هم تاوان و هزینه هم داد، اما ناامید نشد و این هدف را ادامه داد.

وی با نگاهی به فعالیت های فکری دیگر این پیشکسوت عرصه مطبوعات گفت: نقش دبیری نژاد در محله الشهدا که این محله ۴۸شهید هم در دوران دفاع مقدس تقدیم انقلاب کرده است؛ بسیار اثرگذار بود داشت و جوانان این محله سهم زیادی در انقلاب داشتند و زنده یاد نقش زیادی در پرورش استعدادها در این محله داشت.

امیرزاده اشتیاق به خدمت به مردم البته بصورت غیر میزنشینی و در حوزه خدماتی در شهرهای مختلف استان را به عنوان دیگر خصوصیت زنده یاد دبیری نژاد خواند وافزود: ایشان عطش به خدمتگزاری داشتند و خدمات ارزنده ای در بخش های مختلف داشت که باقیات صالحاتی برایش باقی مانده است.

رئیس مرکز روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطرنشان کرد:نام ایوب دبیری نژاد همواره بر تارک فرهنگ و موضوعات اجتماعی و فرهنگی استان خواهد درخشید .

وی افزود: نقش ایوب دبیری نژاد در بخش های مختلف برکسی پوشیده نیست و نوع درگذشت غافلگیرکننده ایوب دبیری نژاد، همگان را متاثر ساخت و یک هفته سختی از زمان بستری شدن تا رحلت شان بر دوستان، خانواده و همکاران بسیار سخت گذشت.

امیرزاده تصریح نمود: در حوزه رسانه ها دوبار رخداد تاثر برانگیز درگذشت قاسم کرمی وایوب دبیری نژاد مدیران مسئول روزنامه های صبح ساحل و دریا را شاهد بودیم که این خلاها پر نمی شود که این موضوع نشان می دهد که بایستی از فرصت ها برای خدمت به مردم در راستای رضایت خالق استفاده کنیم.

رئیس مرکز روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: زنده یاد دبیری نژاد باقیات صالحات داشته است و این دنیا زمانی اندوختن باقیات صالحات است.