دریا نیوزرئیس روابط عمومی وزارت ارشاد: تلاش مديرمسؤول «دريا» در وحدت مطبوعات هرمزگان تحسين برانگيز است

دریا نیوز: رئیس مرکز روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، تلاش مديرمسؤول دريا در وحدت مطبوعات هرمزگان را تحسين برانگيز خواند

، 14:34   /   کد خبر: 33364   /   تعداد بازدید: 239


دریا نیوز: رئیس مرکز روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، تلاش مديرمسؤول دريا در وحدت مطبوعات هرمزگان را تحسين برانگيز خواند.

همایون امیرزاده در حاشیه عیادت از ایوب دبیری‌نژاد سرپرست خبرگزاری فارس استان هرمزگان و مدیرمسؤول روزنامه دریا در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرعباس اظهارداشت: سخن گفتن در مورد شخصیتی که بیش از 30 سال ارتباطی دوستانه با وی دارم در چنین شرایطی دشوار است و نقش اثر گذار ایشان در حوزه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و رسانه‌ای استان هرمزگان بر کسی پوشیده نیست.

وی در ادامه افزود: دبیری‌نژاد به عنوان فردی تاثیرگذار، با تمرکز بر حوزه فعالیت‌های رسانه‌ای در بنیان‌گذاری یک بنگاه خبری و رسانه‌ای تحت عنوان روزنامه دریا موفق عمل کرد و این نشریه با حضور وی، ضمن تاثیرگذاری‌های مختلف در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و حتی مسائل توسعه استان، به یکی از نشریات پرمخاطب و اثرگذار استان تبدیل شده است.

رئیس مرکز روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین تصریح‌کرد: وی با نظم منطقی، استمرار کاری و همچنین دقت نظر شخصی در حوزه مطبوعات، نشریه دریا را به جریانی اثرگذار در استان هرمزگان تبدیل کرده است.

امیرزاده، دبیری‌نژاد را فردی مشارکت‌جو در حوزه‌های اجتماعی و دارای سوابق اجرایی و آموزشی معرفی کرد و گفت: مردم استان هرمزگان قدرشناس تلاش خالصانه وی هستند.

وی در ادامه، صراحت در بیان مواضع اصولی را از دیگر ویژگی‌های شخصیتی مدیر مسؤول روزنامه دریا عنوان و خاطرنشان کرد: وی در حوزه رسانه و همچنین سایر حوزه‌ها، حتی در بحث مطالبات مردم، شخصیتی صادق و بدون ملاحظه دارد.

رئیس مرکز روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین اظهار داشت: کادرسازی در حوزه فعالیت رسانه‌ای یکی از اقدامات خوب و شایسته ایوب دبیری‌نژاد است که ثمره آن در استان با بروز چهره‌های مطبوعاتی جدید قابل مشاهده است.

مدیر اسبق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان افزود: دبیری‌نژاد در خیلی از موارد در توازن بخشیدن به حوزه‌های فرهنگی اجتماعی استان هرمزگان برای جلوگیری از شنیده شدن یک صدای واحد و در چندصدایی کردن حوزه مطبوعات موفق عمل کرده است.

امیرزاده با اشاره به تلاش مدیر مسؤول روزنامه دریا در استان هرمزگان گفت: وی در ابتدا این مجموعه را با سختی‌های فراوانی راه‌اندازی کرد اما با گذشت زمان این نشریه علاوه بر تثبیت هویت و جایگاه خود  در عرصه مطبوعات استان هرمزگان، زایش‌هایی داشت و توانست این حوزه را متکثر کند.

رئیس مرکز روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: دبیری‌نژاد در سایر حوزه‌ها، فردی فعال، بی‌تعارف و مطالبه‌گر به‌نفع مردم است، این ویژگی‌ها را در طول دوره آشنایی 30 ساله و همکاری مستمر بیش از 10 سال با وی، سراغ دارم.

وی در ادامه اذعان داشت: شفای عاجل فعال رسانه‌ای استان را از خداوند منان خواستارم که وی پس از بازگشت به شرایط عادی، همچنان به عنوان نیرویی توانمند در استان نقش آفرینی کند.

امیرزاده تاکیدکرد: ظهور و بروز استعدادها و ظرفیت‌هایی مثل دبیری‌نژاد در استان هرمزگان فارغ از هرنگاه سیاسی باید مغتنم شمرد، چرا که هرمزگان برای توسعه پیش برنده نیازمند بهره‌مندی از همه استعدادهای درون‌زا می‌باشد و در چنین شرایطی اقتضا می‌کند  ، از ظرفیت‌های اندک  استان هوشمندانه صیانت شود.

رئیس مرکز روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان تاکید کرد: اگر به توسعه همه جانبه استان هرمزگان می‌اندیشیم باید مشی  مشارکت‌جو و مطالبه‌گری افرادی نظیر دبیری‌نژاد را در همه سلایق متنوع  سیاسی فرهنگی ‌اجتماعی تکثیر کنیم و بجای اتخاذ شیوه‌های محدودسازی تنگ نظرانه وجود این گونه استعدادها را به عنوان فرصت‌های تعادل بخش مغتنم بشماریم.