دریا نیوزفرمانده سپاه امام سجاد(ع):ما در برابر خون محمد طاها ساکت نمی نشینیم

دریا نیوز: فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امام سجاد (ع) هرمزگان گفت: نمی توانیم ببینیم «محمد طاها» چهار ساله ما مظلومانه در اهواز مورد اصابت گلوله قرار گرفته و شهید شده و ما ساکت بنشینیم

، 14:29   /   کد خبر: 33363   /   تعداد بازدید: 186


دریا نیوز: فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: نمی توانیم ببینیم «محمد طاها» چهار ساله ما مظلومانه در اهواز مورد اصابت گلوله قرار گرفته و شهید شده و ما ساکت بنشینیم.

سردار رضا ترابی در گفت وگوبا ایرنا با محکوم کردن حادثه تروریستی اهواز در روز 31 شهریور ماه ، افزود: از اینکه 25 نفر از مردم مظلوم کشورمان در حادثه تروریستی اهواز شهید شدند بسیار غمگین هستیم اما تردید نداریم که خون این طفل شهید به محکم شدن درخت انقلاب و وحدت و انسجام ملی ما کمک می کند. وی ادامه داد: این حوادث تروریستی برای کشورمان تازگی ندارد و دشمن از همان اوایل پیروزی انقلاب عقیده و هدفش نه نظام و دولت بلکه بر نابودی ایران و ایرانیان بوده است. فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امام سجاد(ع) هرمزگان اظهار داشت: از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون به همین شکل 17هزار نفر در کشورمان از شخصیت های مهم سیاسی و مردمی در حوادث تروریستی به شهادت رسیدند و ترور شخصیت های سیاسی و مردمی به دلیل ترس از قدرت جمهوری اسلامی ایران است. سردار ترابی یاد آور شد: اگر ترور شخصیت های ایرانی آنطور که دشمنان می خواستند، برایشان موثر بود باید سال های پیش که ما در ضعف بودیم و دستمان خالی بود آن ها به هدفشان می رسیدند و به طور قطع این نتیجه عکس داد که به نفع انقلاب ما شد و حادثه تروریستی اهواز نیز ادامه این راه است. به گفته وی دشمن هویت ایران اسلامی را نشان گرفته است و به هیچ کس حتی طفل چهار ساله نیز رحم نمی کند که امیدواریم به حق خون این شهیدان مظلوم، هرچه زودتر نابود شوند. وی اضافه کرد: عقل این را می گویند که وقتی سه روز پیش حمله تروریستی را انجام شد نباید از ترس این که دوباره چنین حادثه ای پیش بیاید و شاید اقدام شوم دیگری اتفاق بیافتد مردم در تشییع شهیدان حضور نداشته باشند اما شاهد بودیم که جمعیت عظیمی به کوری چشم دشمنان شرکت داشتند و این نتیجه عکس می دهد آن هم در روز 31 شهریور که نماینده استکبار صدام حسین به ایران حمله کرد اما در خرمشهر عشایر عرب و خرمشهری جلوی آن را گرفتند. فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امام سجاد(ع) هرمزگان اظهار داشت: این گروهک های تروریستی ناشناخته نیستند و قبل از آغاز دوران دفاع مقدس نوکری خود را به آمریکا و در راس آن انگلیس نشان داد و اکنون نیز با حمایت رسمی و مالی عربستان دست به این اقدام می زنند. سردار ترابی تصریح کرد: در واقع شعارهای توخالی آمریکا و استکبار جهانی برای عوام فریبی مردم بوده، چرا که هدف اصلی آن ها براندازی سپاه و ارتش نبوده بلکه همه فعالیت های آن ها برای نابودی ایران و ایرانی است. وی بیان داشت: دشمنان بدانند با این اقدام ها مردم ما آبدیده تر می شوند و انقلاب اسلامی نیز قوی تر خواهد شد و شک نکنید که انتقام خون شهیدان را محکم و استوار خواهیم گرفت.