دریا نیوز«احمد مرادی»رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس: همه در برابر شهروندان و جامعه مسؤولیم

دریا نیوز: رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس با اشاره به اینکه مجمع نمایندگان همراه دانشگاه علوم پزشکی است، گفت: برگزاری دوره‌ای مجمع سلامت در استان می‌تواند نتایج مثبتی در برداشته باشد

، 13:53   /   کد خبر: 33360   /   تعداد بازدید: 172


دریا نیوز: رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس با اشاره به اینکه مجمع نمایندگان همراه دانشگاه علوم پزشکی است، گفت: برگزاری دوره‌ای مجمع سلامت در استان می‌تواند نتایج مثبتی در برداشته باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، احمد مرادی در مجمع خیرین بندرخمیر اظهار داشت: در بحران‌هایی که در کشور ایجاد می‌شود 4 اصل را باید در نظر بگیریم؛ اگر اتفاقی به بحران کشیده شد باید پیشگیری می‌کردیم، پیشگیری می‌کردیم، درمان یا ترمیم می‌کردیم و جلوگیری از بحران تا بتوانیم از بروز و سرایت بحران جلوگیری نماییم.

وی افزود: این اصل در همه دنیا برقرار است و پیشگیری مقدم بردرمان است، در پیگیری‌ها همه ما مسؤولیم و باید تلاش کنیم.

رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان تاکید کرد: پیشگیری به نوعی مشارکت همگانی بوده و همه در آن دخیلیم؛ مجمع نمایندگان هرمزگان در بحث بهداشت و درمان همراه با مجموعه استانداری و دانشگاه علوم پزشکی است.

مرادی افزود: مقام معظم رهبری هم تاکید داشتند اگر کسی وارد یک مرکز درمانی شد دغدغه‌هایش نباید جز درد بیماری باشد؛ فقط به درمان خود بیاندیشد که این مهم شدنی است و نیاز به اعتبار و پول و ... ندارد.

وی گفت: مسؤول کسی نیست که فقط پست اداری داشته باشد، همه به عنوان یک مسؤول در برابر شهروندان، جامعه و خودمان مسؤول هستیم.

رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس افزود: ارتقای بیمارستان 32 تختخوابی بندرخمیر به 64 تختخوابی یکی از پیگیری‌های مهمی است که دنبال می‌شود و توجیه آن این است که به ازای هر یک هزار نفر یک تخت بیمارستانی را در نظر بگیریم.

وی گفت: رضایت مردم از مسؤولان مهم بوده و مشارکت خیرین در حوزه بهداشت و درمان و آموزش و پرورش که همیشه همراه ما بوده‌اند بتوانیم در ارتقای فضای درمانی گام‌های بزرگی برداریم.