دریا نیوزفرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان خبرداد:اجرای رزمایش محمد رسول الله(ص)۲در هرمزگان

دریا نیوز: فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت:رزمايش محمد رسول الله(ص) ۲درسطح استان هرمزگان برگزار می شود

، 14:18   /   کد خبر: 33333   /   تعداد بازدید: 233


دریا نیوز: فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت:رزمايش محمد رسول الله(ص) ۲درسطح استان هرمزگان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، سردار رضا ترابی امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در مرحله نخست این رزمایش که  از۹تا۲۹شهریور درحال اجراست و گروه های جهادی بخش های پزشکی، مهندسی، فرهنگی، اجتماعی، زیرساختی به مناطق حاشیه ای شهرها و روستاها اعزام شده ومی شوند؛ افزود: در روز شنبه ۱۷شهریورماه ۲۵گردان از گردان های الی بیت المقدس ۲۴ساعت تجمع، پیاده روی، ستون کشی و... به یاد بسیجیان دوران دفاع مقدس خواهند داشت.

وی اظهار داشت: این مرحله از رزمایش توسط گردان ها در شهرهای مختلف هرمزگان برگزار می شود.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان افزود: در مرحله دوم رزمایش که در هفته دفاع مقدس برگزار می گردد، ۲۰هزاربسیجی در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس برای نمایش قدرت حضور خواهند داشت ونشان می دهند که سپاه و بسیج همواره در صحنه حضور دارد.

وی از زنده کردن روحیه حمایت مردم از نظام، مایوس سازی دشمن از تغییر نظام مقدس جمهوری اسلامی، تقویت روحیه نیروهای عمل کننده وتقویت روحیه ملی به عنوان اهداف برگزاری این نمایشگاه رزمایش نام برد.

ترابی بابیان اینکه در این رزمایش، بسیجیان حضوری در دریا ندارند، اما در برخی شهرها تجمع و ستون کشی در ساحل صورت می گیرد؛ اظهارداشت: اما در ۳۱شهریور ودر آغازین روز هفته دفاع مقدس رژه زمینی، دریایی و ملی برگزار می شود.