دریا نیوزاستاندار هرمزگان:تمامی ظرفیت ها را برای خدمت به مردم به کار خواهیم گرفت

دریا نیوز: استاندار هرمزگان با بیان اینکه مردم پشتوانه های نظام جمهوری اسلامی ایران هستند، گفت: تمامی ظرفیت ها و امکانات را برای خدمت به مردم به کار خواهیم گرفت

، 14:37   /   کد خبر: 33313   /   تعداد بازدید: 268


دریا نیوز: استاندار هرمزگان با بیان اینکه مردم پشتوانه های نظام جمهوری اسلامی ایران هستند، گفت: تمامی ظرفیت ها و امکانات را برای خدمت به مردم به کار خواهیم گرفت.

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در سخنانی در جمع مردم در مسجد مهدی موعود (عج) محله گلشهر جنوبی بندرعباس ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع مردم این محله، عنوان کرد: مسئولان وظیفه دارند در محلات حضور یابند تا از نزدیک با مسائل و مشکلات مردم آشنا شوند و دیدار مسئولان استان با مردم در محلات تداوم خواهد یافت.

وی ادامه داد: محلات شهر بندرعباس مسائل خاص خود را دارند و نیازمند توجه و رسیدگی هستند و ما مسئولان باید تمام تلاش خود را انجام دهیم که هر مقدار بتوانیم این مشکلات را حل کنیم چون ارزش کار ما مسئولان در خدمت به مردم است.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه مردم پشتوانه های نظام جمهوری اسلامی ایران هستند، افزود: دشمن با تمام قوا وارد شده تا ملت ایران را به زانو درآورد اما این مردم دست از انقلاب و نظام خود نخواهند کشید و همچنان حامی نظام جمهوری اسلامی ایران خواهند بود و مردم ما برای به ثمر نشستن و تداوم انقلاب اسلامی فرزندان خود را تقدیم کرده اند.

همتی تصریح کرد: باید بدانیم که دشمن نقشه هایی در سر دارد و در شرایط فعلی باید مردم و مسئولان متحد در کنار یکدیگر باشند تا نقشه های شوم دشمنان خنثی شود و ما مسئولان نیز باید تلاش و نظارت خود را بیشتر کنیم.

وی با تاکید بر لزوم حضور بیشتر مسئولان در میان مردم، اظهار داشت: براساس تصمیم اتخاذ شده، هر هفته مدیران کل استان در نماز جمعه شهرستان های هرمزگان حضور می یابند تا از نزدیک با مردم دیدار و به مشکلات آنها رسیدگی کنند.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه تمامی ظرفیت ها و امکانات را برای خدمت به مردم به کار خواهیم گرفت، خاطرنشان کرد: برای اشتغال جوانان ظرفیت های خوبی در هرمزگان وجود دارد که در این راستا اجرای چندین پروژه بزرگ ملی در هرمزگان با کمک های مالی صندوق توسعه ملی در دستور کار است که اولویت اشتغال آنها با جوانان هرمزگان است.

همتی اضافه کرد: راه اندازی بازارچه های محلی در محلات نیز از طرح های بسیار خوب برای ایجاد اشتغال و ارائه محصولات تولیدی مشاغل خانگی است که باید با جدیت پیگیری شود.

استاندار هرمزگان با حضور در مسجد مهدی موعود (عج) محله گلشهر جنوبی بندرعباس، با مردم این محله از نزدیک دیدار و مسائل و مشکلات آنان را مورد بررسی قرار داد.