دریا نیوزدرود برگمنامان عرصه نظم و امنیت

امنیت نعمت ناشناخته‌ای است که اساس و پایه شکوفایی اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی هر جامعه‌ای می‌باشد و خدا را شاکریم که این امنیت در تمامی حوزه‌ها در نظام مقدس جمهوری اسلامی برقرار و پابرجاست

، 10:21   /   کد خبر: 33272   /   تعداد بازدید: 386


امنیت نعمت ناشناخته‌ای است که اساس و پایه شکوفایی اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی هر جامعه‌ای می‌باشد و خدا را شاکریم که این امنیت در تمامی حوزه‌ها در نظام مقدس جمهوری اسلامی برقرار و پابرجاست.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، سخن از گمنامی و گمنامان که می‌شود ناخودآگاه ذهن به سمت آرامش و امنیتی که در کشور حاکم است می‌رود؛ امنیتی از جنس اقتدار و صلابت، امنیتی به رنگ تبعیت محض از ولایت فقیه و از جنس مردم و برای امنیت مردم.

سربازان گمنام امام زمان (عج)، در کنار سایر نیروهای نظامی و امنیتی مسؤول برقراری امنیت، آرامش و نظم در کشور بوده و برای برقرار ساختن این امنیت از هیچ تلاش و ایثارگری فروگذار نبوده و نیستند.

نمونه‌های مصداقی این مجاهدت‌های خاموش را می‌توان در دستگیری عوامل مخرب و تکفیری در گوشه و کنار کشور، شناسایی جاسوسان و عناصر نفوذی، کشف محموله‌های قاچاق کالا و انسان و مواد مخدر و ... دید.

مجاهدت‌هایی که بیشتر در سایه بوده و آنچه که در جامعه می‌بینیم بسیار نامحسوس و ظریف است؛ بیراه نیست اگر بگوییم آرامش در شهرها و روستاها، فراغت خاطر شهروندان و ترددهای بی‌خطر زنان و دختران ما در تمامی ساعات شبانه روز و... را می‌توان مدیون و مرهون تلاش و مجاهدت‌های سربازان گمنامی دانست که هیچگاه نام و تصویرشان را نمی‌بینیم اما آثار و برکات مجاهدت‌های مخلصانه‌شان را به عینه لمس می‌کنیم.

وزارت اطلاعات براساس شرع و مردم محوری رفتار می‌کند و سربازان گمنام مقید به قانون، شرع و اخلاق بوده و هرگز از این مسیر خارج نشده و نمی‌شوند تا بتوانند سرباز ولایت فقیه باقی بمانند و دل رهبر فرزانه را شاد نمایند.

بی‌شک دستگاه امنیتی امروز با رفتارهای معقولانه و مردم‌مدارانه در برقراری امنیت و اقتدار در کشور و در مرزهای آبی و خاکی در حال تلاش و مجاهدت بوده و همچنان تحت فرمان ولایت فقیه برای رسیدن به اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی در حال خدمت هستند.

این دستگاه امنیتی و مردمی با اشراف اطلاعاتی، پیش بینی‌ها و پیشگیری از چالش‌ها و ارائه هشدارهای لازم به مدیران و مسؤولان در تمامی حوزه‌ها بدنبال علاج بسیاری از مشکلات و دردهایی هستند که ناخودآگاه بروز کرده و می‌کند.

می‌توان با اشاره به سخنان گهربار مقام معظم رهبری مبنی براین که وزارت اطلاعات برمبنای شرع، قانون و عقل حرکت می‌کند به نتایج مثبت و ارزنده‌ای برسیم چرا که این دستگاه امنیتی با تبعیت محض از ولایت فقیه در راستای رفتار رافت‌آمیز اسلامی حرکت کرده و هیچ‌گاه به متخلفان و آشوب‌گران اجازه برهم زدن نظم و امنیت حاکم بر کشور را نخواهند داد.