دریا نیوزرئیس مجمع نمایندگان هرمزگان: فرصت‌های مدیریتی در اختیار جوانان قرار بگیرد

دریا نیوز: رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان با اشاره به توانمندی‌ها و افتخارآفرینی جوانان در عرصه‌های مختلف علمی، مدیریتی و اقتصادی گفت: باید فرصت‌های مدیریتی را به جوانان داده و آن‌ها را باور کرد

، 14:31   /   کد خبر: 33268   /   تعداد بازدید: 353


دریا نیوز: رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان با اشاره به توانمندی‌ها و افتخارآفرینی جوانان در عرصه‌های مختلف علمی، مدیریتی و اقتصادی گفت: باید فرصت‌های مدیریتی را به جوانان داده و آن‌ها را باور کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، احمد مرادی در مراسم تجلیل از جوانان برتراستان اظهار داشت: جوانان از مسؤولان انتظارات و خواسته‌هایی دارند که  باید این درخواست‌ها را بشنویم و ترتیب اثر بدهیم، جوان ایرانی در تمامی عرصه‌های داخلی و بین‌المللی به خوبی درخشیده و افتخارآفرین بوده است.

وی افزود: سبقه علمی جوانان ایرانی در دنیا سرآمد است؛ اگر فرصت و بستر مناسبی را مهیا کنیم و آن‌ها را در عرصه‌های مختلف علمی، ورزشی، اقتصادی و مدیریت باور کنیم قطعا کاری می‌کنند کارستان، زمانی که بستر کار و تلاش برای جوانان فراهم است باید از آن‌ها حمایت کرده و باورشان کنیم تا اعتمادبنفس‌شان افزایش یافته و موفقیت‌های بیشتری کسب نمایند.

رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان گفت: هر دستگاهی یک وظیفه خاص در برابر جوانان دارد که باید در چارچوب قانون به وظیفه خود عمل کرده و ظرفیت‌های لازم را در اختیار جوانان قرار دهند.  

مرادی با اشاره به خودباوری و اعتمادبنفس در جوانان افزود: مهم‌ترین کاری که باید انجام شود باور جوانان و اعتقاد به توانایی‌ها و تخصص آن‌هاست، باید فرصت‌های مدیریتی را در اختیارشان قرار داده و به آن‌ها اعتماد کنیم چرا که جوانان انگیزه، توانایی و تخصص انجام کار را دارند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: خودباوری و اعتمادبنفس جوانان نتیجه‌اش افتخارآفرینی جوانان در عرصه‌های مختلف است که باید به آن‌ها فرصت داده تا سکان مدیریت کشور را بدست بگیرند و کسانی که عمر اداری‌شان به پایان رسیده تجربیات خود را در اختیارشان قرار دهند.

وی در پایان افزود: جوانان 17-18 ساله در دوران دفاع مقدس فرمانده گردان بودند و تصمیم‌گیری‌های مهم و استراتژیک می‌کردند، باید به آن‌ها اعتماد کرده و باورشان کنیم تا توانایی‌ها و ظرفیت‌های خود را نشان دهند.