دریا نیوزمعاون فنی و نظارت اداره كل راهداری هرمزگان خبر داد افتتاح مجتمع خدماتی رفاهی "اهورا سير" با سرمایه‌گذاری 25 میلیارد ریالی در محور بندرعباس-سیرجان

دریا نیوز: معاون فنی و نظارت اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای هرمزگان از افتتاح مجتمع خدماتی – رفاهی "اهورا سير" با سرمایه‌گذاری 2 میلیارد و پانصد هزار تومانی بخش خصوصی در محور بندرعباس-سیرجان خبر داد.

، 11:56   /   کد خبر: 33233   /   تعداد بازدید: 329


به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، مرتضی صابری خورگو امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مجتمع خدماتی – رفاهی "اهورا سیر" در زمینی به مساحت 30هزار مترمربع  واقع در کیلومتر 85 محور بندرعباس – سیرجان سمت چپ با سرمایه‌گذاری بالغ بر 2 میلیارد و پانصد هزار تومانی بخش خصوصی به صورت آزمایشی در طرح نوروزی 97-96 به بهره‌برداری رسید.

وی در ادامه با اشاره به اشتغال‌زایی 35 نفر مستقیم و غیر مستقیمدر مجتمع خدماتی - رفاهی "اهورا سیر" افزود: این مجتمع خدماتی رفاهی با کاربری‌های جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی، نمازخانه، سرویس بهداشتی، رستوران، خدمات خودرویی و فروشگاه مواد غذایی افتتاح شد.

معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای هرمزگان، ارائه خدمات مناسب، دسترسی سریع رانندگان به خدمات متمرکز، کاهش میزان تصادفات جاده‌ای، فراهم سازی امکانات مناسب جهت اقامه نماز و گسترش فرهنگ آن و ایجاد بستری مناسب جهت اشتغال‌زایی از جمله اهداف افتتاح این مجتمع خدماتی رفاهی برشمرد.

صابری خورگو تصریح کرد: این مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی با رایزنی و پیگیری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان و با در اختیار قرار دادن سوخت بنزین و گازوئیل در طول طرح نوروزی به صورت آزمایشی فعال شد و بهره‌برداران از جاده از خدمات‌دهی مجتمع نامبرده بهره‌مند شدند.

گفتنی است، احداث سرویس‌های بهداشتی و نمازخانه مجتمع فوق، اختصاص مبلغ دو میلیارد تومان و همچنین احداث رمپ ورود و خروج، مبلغ پانصدمیلیون ریال جهت نصب تابلو‌های راهنمای مسیر، به عنوان مشوق‌های سرمایه‌گذاری به صورت بلاعوض به سرمایه‌گذار از طرف اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان پرداخت شده است.