دریا نیوزبا پیگیری نماینده مردم غرب هرمزگان ساخت مخازن آبی روستاهای بستک به زودی آغاز می‌شود

دریا نیوز:با پیگیری‌های نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، قرار داد احداث ساخت مخازن آب برخی روستاهای شهرستان بستک با هزینه‌ای بالغ بر یک میلیارد تومان امضاء و ساخت آن به زودی شروع خواهد شد.

، 11:40   /   کد خبر: 33229   /   تعداد بازدید: 318


به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، ناصر شریفی امشب طی نشستی در خصوص تدابیر ویژه برای رفع مشکل بی‌آبی در غرب هرمزگان اظهار داشت: با تلاش و رایزنی‌های صورت گرفته و با همت مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان هرمزگان اعتبار این پروژه جذب و قرارداد احداث مخازن سیصد مترمکعبی روستاهای ایلود و برکه لاری به زودی آغاز می‌شود.

وی افزود: همچنین مخازن دویست مترمکعبی در روستاهای چاه دزدان و مغدان و نیز ترمیم مخازن دهتل و هرنگ با هزینه‌ای بالغ بر یک میلیارد تومان با پیمانکار پروژه به امضاء رسیده است.

نماینده مردم غرب هرمزگان تاکید کرد: با توجه به خشکسالی‌های مستمر و دنباله‌دار امسال با کاهش شدید بارندگی در استان خصوصا در غرب هرمزگان مواجه هستیم که ضرورت احداث مخازن آبرسانی و تدابیر ویژه برای پشت سرگذاشتن تابستان گرم هرمزگان بیش از پیش حس می‌شود.

شریفی در پایان افزود: تلاش می‌کنیم اعتبارات خوبی برای آبرسانی و تامین آب مورد نیاز روستاهای شهرستان بستک و غرب هرمزگان جذب نماییم تا شهروندان دغدغه بی‌آبی و بحران آب را کمتر حس کنند.