دریا نیوزامام جمعه جاسک: مسؤولان امر در جهت تعمیر تنها استخر جاسک گام بردارند

دریا نیوز: امام جمعه شهرستان جاسک با بیان اینکه استخر خلیج‌فارس یکی از استخرهای مدرن و مجهز هست که متاسفانه به علت تخریب سقف تعطیل شده است، گفت: مسؤولان امر در جهت تعمیر و بازسازی سقف تنها استخر جاسک گام بردارند. 

، 09:42   /   کد خبر: 33217   /   تعداد بازدید: 581


به گزارش خبرگزاری فارس از بندرجاسک، صبح امروز رئیس اداره ورزش و جوانان جاسک با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.

در این دیدار که در محل دفتر امام جمعه برگزار شد که ابتدا عبدالمجید مرادی سال جدید را خدمت نماینده ولی فقیه در این شهرستان تبریک گفت و اظهار کرد: سال 97 از سوی مقام معظم رهبری بنام سال حمایت از کالای ایرانی مزین شده و جامعه ورزشی جاسک شعار سال را سرلوحه کارهای جاری خود قرار می‌دهند.
وی با بیان اینکه سال 96 برای ورزش جاسک سال خوبی بود، افزود: در سال گذشته مبلغ 1 میلیارد و 600 میلیون تومان اعتبار برای طرح‌ها و زیرساخت‌های ورزش جاسک اختصاص یافت که تاکنون بیش از 80 درصد اعتبارات یاد شده تخصیص یافته است.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جاسک عنوان کرد: 3 زمین چمن مصنوعی در این شهرستان بزودی احداث می‌شود که شامل دو زمین در روستاهای گزی و گتان و همچنین یک زمین در محله سرکله مرکز شهر که با احداث این پروژه‌ها سرانه ورزش در این شهرستان افزایش چشمگیری پیدا می‌کند.
مرادی اضافه کرد: استخر شنای خلیج‌فارس که هدیه مقام معظم رهبری به جوانان این دیار بود مدت سه ماه هست بعلت نقص فنی و تخریب قسمت سقف در تعطیلی بسر می‌برد و هیچ فعالیتی در استخر مذکور انجام نمی‌شود.
سپس حجت الاسلام محمدکاظم مناقبیان سال جدید را خدمت جامعه بزرگ ورزش در این شهرستان تبریک عرض کرد و گفت: سال جدید سال حمایت از کالای ایرانی هست و همه باید در جهت تحقق و اجرای شعار سال همت و تلاش کنند.
وی ورزش را تنها عامل سلامتی، تندرستی، شادابی و نشاط در جامعه ذکر کرد و یادآور شد: استعدادهای خوب و بالقوه‌ای در ورزش روستاهای جاسک وجود دارد که این استعدادها باید شناسایی و به آنها توجه ویژه شود.
امام جمعه جاسک خاطرنشان کرد: استخر خلیج‌فارس یکی از استخرهای مدرن و مجهز هست که متاسفانه به علت تخریب سقف تعطیل شده که از مسؤولان امر در خواست تعمیر و بازسازی سقف استخر اقدام نمایند.