دریا نیوزرئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان: رمز ماندگاری شهدا تبعیت از ولایت بود/فاصله گرفتن از ولایت انسان را به هلاکت می‌رساند

دریا نیوز: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان، رمز موفقیت و ماندگاری شهدا را تبعیت از ولایت دانست و گفت: حوادث اخیر که توسط عده‌ای بی‌بصیرت رقم می‌خورد نشان داد که فاصله گرفتن از ولایت سبب هلاکت انسان می‌شود.

، 13:41   /   کد خبر: 33202   /   تعداد بازدید: 382


به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، حجت‌الاسلام علی‌اکبر میرزایی شامگاه یکشنبه در جمع تعدادی از خانواده‌های معظم شهدا اظهار داشت: رمز موفقیت و ماندگاری شهدا در تبعیت از ولایت بود، زیرا تبعیت از ولایت راه عبودیت و اتصال حقیقی با توحید و نبوت و امامت است و شهدا این را به خوبی درک کرده بودند.

وی در ادامه افزود: فاصله گرفتن از ولایت، فاصله گرفتن از تمام حقایق معنوی است و سبب می‌شود انسان در منجلاب گمراهی دست و پا بزند و به نابودی برسد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان تصریح کرد: همین حوادث تلخی که توسط عده‌ای خواص بی‌بصیرت در حال انجام است، از فاصله گرفتن از ولایت است.

میرزایی گفت: اگر این گروه توبه نکرده و در پیشگاه پروردگار، امام زمان، مقام معظم رهبری و مردم پوزش نطلبند، عواقب سخت دنیوی و اخروی در انتظارشان است.

وی در پایان اضافه کرد: چه گناهی بالاتر از ایجاد تفرقه و نادیده گرفتن حقوق مردم و توهین به قانون و ارزش های نظام و دهن‌کجی به مقام ولایت که هرکدامشان گناه بزرگی است.