دریا نیوزرئیس کمیته امداد بندزرک شهرستان میناب خبر داد پرداخت 552 میلیون تومان کمک‌ هزینه تأمین جهیزیه

دریا نیوز: 117 نوعروس در بخش بندزرک میناب طی 11 ماهه سال جاری، با دریافت 552 میلیون تومان کمک‌ هزینه تأمین جهیزیه به خانه بخت رفتند.

، 12:47   /   کد خبر: 33199   /   تعداد بازدید: 621


به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، به نقل از روابط عمومی کمیته امداد هرمزگان؛ ابراهیم ذاکری وضعیت پرداخت کمک‌هزینه تأمین جهیزیه به نوعروسان در 11 ماهه امسال را تشریح کرد.

وی با اشاره به اینکه کمک به ازدواج جوانان و همچنین ترویج فرهنگ ازدواج آسان می‌تواند در پایداری زندگی زوج‌های جوان و کاهش آسیب‌های اجتماعی مؤثر باشد گفت: 117 نوعروس در بخش بندزرک میناب طی 11 ماهه سال جاری، با دریافت 552 میلیون تومان کمک‌هزینه تأمین جهیزیه به خانه بخت رفتند.

رئیس کمیته امداد بنذزرک شهرستان میناب یادآور شد: 84 نوعروس و 92 داماد تحت حمایت کمیته امداد بندزرک در نوبت دریافت کمک‌ هزینه خرید جهیزیه قرار دارند که برای این امر 436 میلیون تومان اعتبار نیاز است که امیدواریم با مشارکت خیران و مردم نوع‌دوست این افراد نیز روانه خانه بخت شوند.

وی ادامه داد: ارائه خدمات مشاوره، راهنمایی و اهدای بسته‌های آموزشی با موضوع آموزش سبک زندگی اسلامی به‌ تمامی زوج‌های مورد حمایت نیز از جمله دیگر برنامه‌هایی است که در کنار پرداخت کمک‌ هزینه جهیزیه ارائه می‌شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) بخش بنذزرک در پایان یادآور شد: نقش حمایتی کمیته امداد با هدف تسهیل در ازدواج و همچنین ترویج فرهنگ ازدواج آسان و در نهایت کمک به تقویت بنیاد خانواده با ایجاد تسهیلات اشتغال‌زایی برای کسب‌وکار انجام می‌شود.