دریا نیوزرئیس مجمع نمایندگان هرمزگان: یوسف جـلال‌زاده افـتخاری برای هـرمزگانی‌هاست

دریا نیوز: رئـیس مـجمع نـمایندگان هـرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: "می‌خواهم یوسف پیام‌آور صلح و دوستی باشم" این پیام جوان هرمزگانی است که با چهره‌های مختلف در قابهای عکس به نمایش گذاشته است وافتخاری برای هرمزگان است.

، 12:13   /   کد خبر: 33185   /   تعداد بازدید: 289


به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، به نقل از دفتر ارتباط مردمی رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان؛ احمد مــرادی در حاشیه نمایشگاه یوسف جلال‌زاده (مرد هزارچهره) در نگارخانه سعدآباد، وی را خالق این ایده و افتخاری برای استان هرمزگان دانست و گفت: این هنرمند هرمزگانی با عزم، اراده و باور خود توانسته پیامش که همان صلح جهانی است را به  قاب عکس درآورد و در دید عموم قرار دهد.

وی با بیان اینکه افتخار می‌کنم که هم‌استانی‌ام به عنوان یک چهره جهانی مطرح شده و دفتر منطقه یونسکو در ایران در برگزاری این نمایشگاه حامی وی بوده است یادآور شد: این هنرمند، نمونه‌ای از هنرمندان استان هست که با کمترین امکانات خود را به جایگاه والایی  رسانده است و پیامش را به گوش جهانیان می‌رساند.
رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان ادامه داد: در دنیای امروز که با تنش‌ها و مشکلات  زیادی در جهان  روبرو هستیم، همه به جان هم افتادند و به دنبال ضربه‌زدن به اطرافیان خود هستند و فردی در یک نقطه از جهان با ایده جالب به  پا می‌خیزد و با زبان هنر می‌گوید که ما همه به عنوان بشر و به عنوان انسان مخلوق خداوند متعالیم، یکی هستیم و با هم می‌توانیم دنیای زیبایی را بسازیم.
این مقام مسؤول با آرزوی موفقیت برای این هنرمند هرمزگانی گفت: از این هنرمند جوان حمایت می‌کنیم تا بتواند به جایگاه آرمانی خود برسد و با هنرش در مسیر پیشبرد صلح قدم بردارد.