دریا نیوزمدیرکل پشتیبانی امور دام هرمزگان خبر داد توزیع گوشت و مرغ منجمد در هرمزگان

دریا نیوز: مدیرکل پشتیبانی امور دام هرمزگان گفت: گوشت، مرغ منجمد و تخم مرغ برای تنظیم بازار در حال توزیع است. 

، 14:29   /   کد خبر: 33180   /   تعداد بازدید: 250


عبدالرضا تقی‌زاده، صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرعباس، اظهار داشت: 2 هزار تن مرغ منجمد، ۳۰۰ تن گوشت قرمز و تخم‌مرغ به اندازه کافی ذخیره‌سازی و در سطح استان عرضه می‌گردد.

وی افزود: قیمت هر کیلو مرغ منجمد درب سردخانه ۵۸۰۰ تومان، گوشت قرمز منجمد۲۲۰۰ تومان درب سردخانه و تخم‌مرغ هم ۱۱هزار و۶۰۰ تومان درب سردخانه توزیع می‌گردد.

مدیرکل پشتیبانی امور دام هرمزگان گفت: مصرف‌کنندگان می‌توانند مرغ منجمد را با قیمت ۶۳۰۰تومان، گوشت قرمز منجمد را ۲۳هزار تومان و تخم‌مرغ را شانه‌ای ۱۲هزار و۶۰۰ تومان خریداری کنند.
به گفته مدیرکل پشتیبانی امور دام هرمزگان این اقلام پروتئینی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای، تعاونی‌های مصرف، شرکت‌های تعاون روستایی در سطح بخش‌ها، عاملین فروش معرفی شده از صنف مرغ فروشان در سطح استان توزیع و در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.
وی تصریح نمود: مرغ و گوشت منجمد و تخم‌مرغ عرضه شده که از بالاترین کیفیت برخوردار می‌باشد؛ در بهترین شرایط بهداشتی نگهداری و عرضه می‌شود.
تقی‌زاده افزود: توزیع این اقلام از ابتدای اسفندماه شروع شده است و تا پایان فروردین سال آینده ادامه دارد و شهروندان برای تامین این اقلام هیچگونه کمبودی نخواهند داشت.