دریا نیوزرئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس خبرداد آمادگی باغ پرندگان بندرعباس برای بازدید شهروندان/ تخفیف 50 درصدی برای بازدیدهای گروهی

دریا نیوز: رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس از آمادگی مجموعه باغ پرندگان برای بازدید شهروندان و گردشگران خبر داد. 

، 13:10   /   کد خبر: 33171   /   تعداد بازدید: 377


به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، به نقل از  روابط عمومی شهرداری بندرعباس، مصطفی خادم اظهار کرد: با بهره‌برداری از باغ پرندگان بندرعباس شاهد به ثمرنشستن یکی دیگر از پروژه‌های بزرگ و ماندگار شهر هستیم.
وی با اشاره به اینکه این مجموعه همه‌روزه از ساعت هشت صبح لغایت 18 آماده پذیرش گردشگران است، افزود: باغ پرندگان بندرعباس در فضایی به مساحت 6/2 هکتار در چهارکیلومتری جاده بندرعباس – میناب احداث شده که شهروندان و گردشگران می‌توانند با بهره‌گیری از فضای مطلوب و آرام این مجموعه، حدود 90 گونه از انواع پرندگان را مشاهده کرده و درباره آنها کسب اطلاع کنند.
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس ادامه داد: زیست‌مندان این باغ شامل گونه‌هایی از انواع پرندگان آبزی و کنارآبزی، شکاری و کرکس‌ها، طاووس‌ها، کلاغ‌ها، جغدها، کبوترها و همچنین پرندگان زینتی هستند.
خادم از اعمال تخفیفات ویژه برای بازدیدهای گروهی خبر داد و در این ارتباط نیز عنوان کرد: این تخفیفات شامل بازدیدهای گروهی دانش‌آموزان، کارکنان ادارات، شرکت‌ها و غیره می‌شود که با هماهنگی قبلی امکان‌پذیر است.
این مقام مسؤول هزینه بلیط بازدید برای هر فرد را طبق مصوبه شورای اسلامی شهر، مبلغ 100 هزار ریال عنوان کرد و گفت: این گروه‌ها می‌توانند با برخورداری از تخفیف 50 درصدی، از مجموعه باغ پرندگان بازدید کنند.