دریا نیوزمعاون معماری و شهرسازی شهرداری بندرعباس خبر داد : واگذاری امور حوزه معماری و شهرسازی به شهرداری‌های نواحی

دریا نیوز: معاون معماری و شهرسازی شهرداری بندرعباس از واگذاری برخی امور حوزه معماری و شهرسازی به شهرداری‌های نواحی خبر داد و گفت: ارائه این خدمات در شهرداری ناحیه یک منطقه یک، آغاز شده و بزودی نیز در سایر نواحی دنبال می‌شود.

، 10:47   /   کد خبر: 33163   /   تعداد بازدید: 487


به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، به نقل از روابط عمومی شهرداری بندرعباس، اصغر حسینی‌پور با اظهار کرد: با توجه به اینکه ناحیه‌محوری در دوره کنونی شهرداری بندرعباس به عنوان یک رویکرد جدید در راستای خدمات‌رسانی بهتر و سریعتر در دستور کار قرار دارد، حوزه معاونت معماری و شهرسازی نیز به دنبال تقویت این بخش در سطح شهرداری‌های نواحی است.
وی با اشاره به اینکه این تسهیل‌گری‌ها در شهرداری ناحیه یک منطقه یک شروع شده و به مرور نیز در سطح سایر نواحی آغاز می‌شود، افزود: در همین زمینه‌، بخشی از اموری که تا پیش از این در شهرداری منطقه یک انجام می‌شد، به شهرداری ناحیه یک این منطقه واگذار شده است.
معاون معماری و شهرسازی شهرداری بندرعباس خاطرنشان کرد: در سال جدید، شهروندانی که در محدوده ناحیه یک منطقه یک قرار دارند می‌توانند برای استعلام شهرسازی مانند استعلام بانکی یا دفترخانه، جهت املاک دارای پایان‌کار در سطح همان ناحیه صادر می‌شود.
حسینی‌پور ادامه داد: با این وجود، فرایند صدور مجوزهای شهرسازی همچنان در سطح منطقه دنبال می‌شود.