دریا نیوزفرماندار پارسیان: شهرستان پارسیان نگین مهمان‌نوازی جنوب کشور است

دریا نیوز: فرماندار شهرستان پارسیان گفت: تمام اعضاي ستاد خدمات اجرائی سفر شهرستان پارسیان در تلاش هستند تا با ايجاد فضاي ايمن ومطمئن به استقبال بهار٩٧بروند و اين شهرستان به نگين مهمانوازي در كشور معروف است و همه اعضای ستاد بايد تلاش كنند تاشأن شهرستان و موقعيت گردشگری آن حفظ شود. 

، 12:15   /   کد خبر: 33158   /   تعداد بازدید: 531


محمدرادمهر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در پارسیان با اشاره به فرارسیدن سال جدید و ایام نوروز، اظهار کرد: آمادگی و امکانات لازم را برای  خدمات به مهمانان نوروزی وگردشگران فراهم نموده‌ایم.

وی افزود: شهرستان پارسیان  به دلیل موقعیت جغرافیایی و واقع شدن آن درتلاقی سه استان وورودی دروازه غرب استان هرمزگان می‌باشد و داشتن جاذبه‌های طبیعی،گردشگری و تاریخی و همچنین داشتن سواحل بکر و زیبا  و ماسه‌ای و مرجانی و نزدیک بودن به جزیره توریستی و تجاری کیش و جزایره بکر گردشگری فارو، هندروابی، لاوان و همچنین کوه‌های آبرفتی و مینیاتوری و ساحل تبن، الپی ، کلمدون و دستیر  و وجود چشمه‌های بسیار دیدنی چله بوچیر و بنو فومستان پذیرای مهمانان زیادی است.

رئیس شورای اداری شهرستان پارسیان تصریح کرد: برای تسهیلات بهتر و خدمات مطلوب‌تر به مهمانان نوروزی وگردشگران کمیته دوازده‌گانه‌ای تشکیل گردیده و در این شهرستان١٠٨ کلاس درقالب ١٦مدرسه و یازده پارک در سه شهر پارسیان، دشتی وکوشکنار و پارک‌های ساحلی و پارک‌های روستاها حاشیه جاده و همچنین سالن‌های ورزشی و مجتمع خدماتی و رفاهی و تعدادی منازل مسکونی برای اسکان و پذیرایی مهمان از سراسر کشور مهیا می‌باشد.

رادمهر گفت: با توجه به  مهمان‌نوازی مردم و آب هوای معتدل و بهاری این شهرستان پیش‌بینی می‌گردد افزایش چشمگیری از مهمانان اقصا نقاط کشور در این ایام باشیم.

رئیس ستاد اجرائی خدمات سفر شهرستان پارسیان بیان داشت: در همین راستا در ایام تعطیلات نورز جهت نشاط اجتماعی مردم و مهمانان نوروزی در پارک‌ها برنامه‌های شاد و مفرحی از سوی شهرداران، دهیاران، ارشاد اسلامی و میراث فرهنگی و گردشگری به همراه عرضه محصولات و غذاهای محلی پیش‌بینی گردیده است.

فرماندار پارسیان افزود: تمام اعضای ستاد خدمات اجرائی سفر شهرستان در تلاش هستند تا با ایجاد فضای ایمن و مطمئن به استقبال بهار٩٧ بروند و این شهرستان  به نگین مهمان‌نوازی در کشور معروف است و همه اعضای ستاد باید تلاش کنند تا شأن شهرستان و موقعیت گردشگری آن حفظ شود.

فرماندار پارسیان تاکید داشت: دستگاه‌های نظارتی بر بازار کالا وخدمات شهرستان نظارت دارند و این نظارت‌ها مستمر وجود دارد
کنترل نظارت بازار و نانوایی‌ها و سایر خدمات در جهت خدمات‌رسانی به مهمانان نوروزی در طول ایام نوروز خدمات رسانی می‌کنند
نظارت‌ها  برکلیه دستگاه‌های  خدمات ‌رسان و بازار در این ایام تشدید خواهد شد.

 رئیس شورای تامین پارسیان در پایان گفت: محل اسکان و گذر مهمانان و گردشگران نوروزی تدابیر لازم پیش‌بینی گردیده است و کوتاهی و کم‌کاری از هیچ دستگاهی پذیرفته نمی‌شود و مسؤولان کمیته‌های خدمات‌رسان باید در دسترس باشند و به هیچ‌وجه بدون اطلاع از شهرستان خارج نشوند.