دریا نیوزفرماندار پارسیان: سپاه بعنوان نیروی مردمی در کنار مردم ایستاده است

دریا نیوز: فرماندار شهرستان پارسیان گفت: سپاه بعنوان نیروی مردمی در کنار مردم ایستاده است، از بدنه مردم و متعلق به هیچ جریانی و هیچ جناحی و یا گروهی نیست، خط سپاه ولایت‌مداری و الگویش عاشورا و کربلاست .

، 12:04   /   کد خبر: 33157   /   تعداد بازدید: 489


به گزارش خبرگزاری فارس از پارسیان، آیین تکریم فرماندهی ناوتیپ 412 ذالفقار شهرستان پارسیان شب گذشته با حضور محمد رادمهر فرماندار پارسیان و سردار روانکار فرماندهی منطقه چهارم ندسا در محل سالن تندگویان برگزار گردید.

فرماندار پارسیان در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت‌های شبانه‌روزی نیروهای نظامی و امنیتی و بویژه نیروهای سپاه دریایی و بسیج، گفت: امنیت و اقتدار و سربلندی کشور به برکت خون شهدا و ایثارگری شما پاسداران است.

وی افزود: پاسداران انقلاب اسلامی در طول 39 الی 40 سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی توانسته‌اند دشمنان نظام را به زانو در بیاورند و استکبار و حامیانشان را نابود کنند.

فرماندار شهرستان بندرلنگه اضافه کرد: اگر امروز استکبار در بین‌الملل و منطقه جایگاهی ندارد به برکت و وجود سپاه و نیروهای مسلح و شما عزیزان است.

رادمهر با اشاره به اینکه سپاه ضامن بقای انقلاب اسلامی است، گفت: ماموریت سپاه مقتدر نه تنها حفاظت از انقلاب و دستاوردهای انقلاب و تمامیت ارضی و ملی کشور است و بلکه سپاه در تمام عرصه‌ها از جمله سازندگی کشور و اقتصاد مقاومتی و محرومیت‌زدایی و کارهای فرهنگی  با ورود جانانه توانسته کارنامه خوبی برجا بگذارد و یک‌نیروی همیشه آماده در تمامی عرصه‌ها می‌باشد .

 رئیس شورای اداری پارسیان با اشاره به اینکه سپاه بعنوان نیروی مردمی در کنار مردم ایستاده است، بیان داشت : بعضی افراد در حال تلاش هستند که بین مردم و سپاه مقتدر جدایی بیندازند ولی سپاه از بدنه مردم است و متعلق به هیچ جریانی و هیچ جناحی و یا گروهی نیست  خط سپاه ولایت‌مداری و الگوی سپاه عاشورا و کربلاست و همانگونه که امام حسین (ع) مسیر حق را انتخاب کرد امروز سپاه همین ماموریت گام برمی‌دارد.

فرماندار پارسیان در پایان از تلاش‌های سردار روانکار فرماندهی منطقه چهارم ندسا تقدیر نمود و افزود: سرهنگ خدابخشی یکی از اعضای فعال شورای تامین شهرستان بوده و از تلاش‌ها و زحمات این عزیز قدردانی می‌کنیم.