دریا نیوزبا حضور شرکت بیمه ایران معین: اولین شعبه بیمه‌ای در بندر شهیدرجایی راه‌اندازی شد

دریا نیوز: شرکت بیمه ایران معین به عنوان اولین شعبه شرکت بیمه‌ای در منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی افتتاح شد.

، 12:00   /   کد خبر: 33156   /   تعداد بازدید: 506


 به گزارش خبرگزاری فارس از قشم، به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه ایران معین، روز گذشته شعبه بندر شهید رجایی شرکت بیمه ایران معین به عنوان اولین شعبه شرکت بیمه‌ای در منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی افتتاح شد.

این مراسم با حضور ابراهیم حمیدی مدیرعامل، حسن اسلامی‌پناه رئیس هیات مدیره، حسین پایندانی مدیر امور شعب، نمایندگان و کارگزاران، داریوش ریحانی رئیس شعبه شهید رجایی، عاشور ذاکری رئیس شعبه قشم، مطلبی معاون مالی شعبه قشم برگزار شد.

با پیگیری‌های یک ساله مدیران شرکت بیمه ایران معین و اعتمادسازی در منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی شعبه شرکت بیمه ایران معین به عنوان اولین شعبه شرکت بیمه در این منطقه راه‌اندازی شد.

 پایندانی درباره ویژگی‌های شعبه بندر شهید رجایی گفت: شرکت بیمه ایران معین اولین شرکتی است که موفق شده است در بندر شهید رجایی شعبه افتتاح کند.

وی گفت: از همه ظرفیت‌ها استفاده کرده و سعی کردیم که فضای مناسبی را برای ارائه خدمات به بیمه‌گذاران فراهم کنیم.

  مدیر امور شعب، نمایندگان و کارگزاران افزود: برای ارائه خدمات با کیفیت به بیمه‌گذاران، به تاسیس شعبه مبادرت کردیم؛ این شعبه را با یک کد مستقل در سامانه‌های سنهابی مرکزی که سامانه نظارت بر عملکرد شرکت‌های بیمه‌ای و شبکه فروش است ثبت کردیم تا بتوانیم تمام خدمات بیمه‌ای از جمله رسیدگی به پرونده‌های خسارت و ارائه خسارت را در همان منطقه انجام دهیم.  

وی تاکید کرد: در این پروژه از همه امکانات سخت افزاری استفاده شده است تا رسیدگی به پرونده‌های خسارتی در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت پذیرد.

 پایندانی با اشاره به موقعیت استراتژیک شعبه بندر شهیدرجایی اظهار داشت: منطقه ویژه اقتصادی شهید رجایی در مجاورت منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس قرار دارد و شعبه ما در مرز این دو منطقه ویژه اقتصادی واقع شده است.

پیش از مراسم افتتاح شعبه بندر شهید رجایی مدیران شرکت بیمه ایران معین دیداری با الله‌مراد عفیفی‌پور، مدیر کل بنادر و دریانوردی استان  هرمزگان داشتند و در خصوص همکاری‌های مشترک به بحث و تبادل نظر پرداختند.