دریا نیوزاستاندار هرمزگان در ستاد تنظیم بازار: کالاهای اساسی برای تعطیلات نوروز به میزان کافی در هرمزگان ذخیره‌سازی شده است

دریا نیوز: استاندار هرمزگان گفت: کالاهای اساسی برای تعطیلات نوروز به میزان کافی در هرمزگان ذخیره‌سازی شده است و از 26 اسفند تا 15 فروردین به طور مداوم گوشت مرغ، گوشت قرمز، تخم مرغ و میوه برای تعطیلات نوروز توزیع خواهد شد.

، 11:44   /   کد خبر: 33155   /   تعداد بازدید: 462


به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، فریدون همتی در نشست ستاد تنظیم بازار استان هرمزگان با بیان اینکه اقدامات خوبی برای تنظیم بازار ایام عید نوروز در هرمزگان صورت گرفته است، عنوان کرد: سیستم نظارت و کنترل بر بازار با جدیت تمام باید در این ایام کار خود را انجام دهد و با گرانفروشان برخورد شود.

وی ادامه داد: کالاهای اساسی برای تعطیلات نوروز به میزان کافی در هرمزگان ذخیره‌سازی شده است و از 26 اسفند تا 15 فروردین به طور مداوم گوشت مرغ، گوشت قرمز، تخم مرغ و میوه برای تعطیلات نوروزی توزیع خواهد شد.

استاندار هرمزگان افزود: بخش خصوص مسؤولیت توزیع اقلام و کالاها را برعهده گرفته است و با هماهنگی و از طریق اصناف این کالاها توزیع و عرضه خواهد شد.

همتی بیان داشت: به مردم و گردشگران اطمینان می‌دهیم که سیستم بازار در هرمزگان به خوبی مدیریت و تنظیم خواهد شد و اعضای این ستاد هم در تعطیلات آمادگی کامل را خواهند داشت تا روزهای خوبی را برای مردم رقم بزنیم.

وی گفت: به شکلی برنامه‌ریزی شده است که همواره در بازار و محل‌های عرضه کالا موجود باشد.