دریا نیوزشهردار بندرعباس خبرداد: افزایش ایمنی عبور و مرور شهری در بندرعباس

دریا نیوز: شهردار بندرعباس گفت: همه باید با یادگیری و اجرای قوانین، آنها را به سایرین آموزش دهیم تا شهری ایمن در زمینه حمل و نقل عمومی داشته باشیم.

، 11:23   /   کد خبر: 33151   /   تعداد بازدید: 464


به گزارش  خبرگزاری فارس از بندرعباس، به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده با تقدیر از تلاش و فعالیت‌های مجموعه پلیس راهور، گفت: اجرای طرح‌های مختلف ترافیکی، فرهنگی و آموزشی با مشارکت شهرداری بندرعباس و نظارت و کارشناسی پلیس راهور در حال انجام است که افزایش ایمنی عبور و ومرور شهر، یکی از آثار مثبت آن است.

وی در ادامه گفت: همه باید در ابتدا با یادگیری، سپس با اجرای این قوانین، آنها را به سایرین آموزش دهیم تا شهری ایمن در زمینه حمل و نقل عمومی داشته یاشیم.
شهردار بندرعباسبا تاکید بر اینکه ما هر چه داریم از زحمات و تلاش های معلمان است، تصریح کرد: این عزیزان، با شور و نشاطی که دارند، در راستای اعتلای جامعه به پرورش دانش آموزان می‌پردازند.
این مقام مسؤول با اشاره به اینکه دین مبین اسلام، جایگاه و ارزش والایی برای شهیدان قائل شده است و در کلام الهی، پیامبر خاتم(ص) و ائمه اطهار (ع) بر مقام شهید تاکید ویژه‌ای شده است، ادامه داد: مسؤولان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و دفاع مقدس و تمامی موفقیت‌های کشور را ثمره خون شهیدان سرفراز دانسته و می‌دانند.
امینی‌زاده با بیان کلام مقام معظم رهبری که فرموده‌اند تکریم شهیدان به آن است که این ملت هرگز در برابر سلطه‌گران مستکبر سرخم نکنند، یاد شهیدان باید همیشه در فضای جامعه زنده باشد، گفت: روز 22 اسفند که به نام روز بزرگداشت شهدا نامگذاری شده را گرامی می‌داریم و امیدواریم که رضایت شهدای معظم و دعای خیر خانواده معزز آنان و همرزمان ایثارگرشان توشه آخرت همه ما باشد.
گفتنی است، با حضور مدیران شهرداری، اعضای شواری اسلامی شهر، رئیس پلیس راهور استان هرمزگان و دانش‌آموزان، اولین همایش همیاران پلیس، با محوریت فرهنگ‌سازی ترافیک در مدارس، در ناحیه یک منطقه یک شهرداری بندرعباس برگزار شد.