دریا نیوزاستاندار هرمزگان در مانور نوروزی نیروهای امدادی و انتظامی: آمار کاهش جرایم در هرمزگان مرهون زحمات تلاش‌گران نیروی انتظامی است

دریا نیوز: استاندار هرمزگان گفت: آمار کاهش جرایم در هرمزگان مرهون زحمات تلاش‌گران نیروی انتظامی بوده که با هوشیاری و حضور به موقع در صحنه باعث وضعیت مطلوب استان در شاخص‌های امنیتی شده است.

، 12:53   /   کد خبر: 33144   /   تعداد بازدید: 186


به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، فریدون همتی صبح امروز در مانور نوروزی نیروهای امدادی و انتظامی اظهار کرد: خدا را شاکریم امروز در شرایطی هستیم که اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی در منطقه و سطح بین الملل باعث شده است که از امنیت مطلوبی برخوردار باشیم.

وی افزود: برقراری امنیت در جمهوری اسلامی ایران مرهون تلاش‌های نیروهای مسلح بوده که موجب برانگیخته شدن حسادت رقبا شده است.
استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه با لطف خداوند، کمک مردم و هوشیاری نیروهای مسلح عرصه فعالیت بر دشمنان تنگ شده است، افزود: با تلاش، هوشمندی و اقدامات مطلوب نیروی انتظامی امنیت در سطح استان ایجاد شده است.
همتی بیان داشت : در دی‌ماه سال‌جاری دشمنان به تحرکات در برخی از شهرها امید بسته بودند که با هوشیاری ملت عزیز تمام توطئه‌های آن‌ها نقش بر آب شد.
وی، برخورد نیروی انتظامی همراه با سعه صدر، احترام به مردم و مدیریت کردن شرایط سخت را رمز موفقیت امروز نیروی انتظامی استان هرمزگان اعلام کرد.
استاندار هرمزگان ادامه داد: پلیس و مسؤولان تامین نظم و امنیت در استان با توانمندی، هوشمندی و دلسوزی به خدمت به مردم مشغول بوده و آنچنان شرایط را مدیریت می‌کنند که هیچ مشکلی به وجود نمی‌آید.
همتی با اشاره به روزهای پایانی سال و آمار کاهش جرم در استان گفت: آمار کاهش جرایم در استان مرهون زحمات تلاشگران نیروی انتظامی بوده که با هوشیاری و حضور به موقع در صحنه باعث وضعیت مطلوب استان در شاخص‌های امنیتی شده است.
به گفته وی، نیروی انتظامی در همه حوزه‌ها توفیقات خوبی کسب کرده که نشان از ایمان، تعهد و وفاداری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سایه فرماندهی کل قوا می‌باشد .