دریا نیوزنماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس: نگران عدم پرداخت مطالبات فرهنگیان هستیم/ پرداخت حقوق فرهنگیان ظرف امشب تا فرداظهر

دریا نیوز: نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در دیدار با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ضمن ابراز گلایه از عدم پرداخت بموقع حقوق فرهنگیان گفت: نگران معوقات این قشر فرهیخته و پرتلاش جامعه بوده و امیدواریم ظرف امشب تا فردا ظهر حقوق فرهنگیان واریز شود. 

، 11:17   /   کد خبر: 33134   /   تعداد بازدید: 406


ناصر شریفی دقایقی پیش در گفت‌وگوبا با خبرنگار فارس در بندرعباس، اظهار کرد: طی دیداری با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام نمودیم که فرهنگیان از عدم پرداخت به موقع حقوق خود در پایان سال نگران و گلایه‌مندند.

وی افزود: بهتر بود اولین صنفی که حقوق و مزایای خود را دریافت می کرد فرهنگیان باشند چرا که این قشر زحمتکش در بعضی از ایام سال دیرتر از سایر کارکنان دولت، حقوق خود را دریافت می‌نمایند. 

نماینده مردم غرب هرمزگان تاکید کرد: فرهنگیان انتظار دارند در این روزهای پایانی سال با دریافت به موقع حقوق و پاداش بتوانند شرمنده فرزندان و خانواده‌شان نشوند، اما این اتفاق نیافتاده است.

عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس بیان کرد: با توجه به اینکه حقوق همه دستگاه‌های اجرایی و کارکنان دولت به حساب‌شان واریز شده اما   حقوق فرهنگیان رسمی و حق‌التدریس تاکنون پرداخت نشده است.

شریفی اظهارداشت: این حق فرهنگیان است که بتوانند در این روزهای پایانی سال مطالبات قانونی خود را دریافت نمایند.

وی عنوان نمود: در این دیدار مراتب نارضایتی و گلایه فرهنگیان را اعلام نموده و رئیس سازمان برنامه وبودجه کشور قول مساعد مبنی بر پرداخت حقوق فرهنگیان ظرف امشب تا فردا ظهر را داد.
شریفی درپایان گفت: همچنین برای پرداخت حقوق نیروهای حق‌التدریس مبلغ ششصد میلیارد تومان لحاظ شد که به وزارت آموزش و پرورش اختصاص می‌یابد.