دریا نیوزمدير آموزش و پرورش بستك: 9مدرسه و 57كلاس درس در بستك آماده پذيرايی از ميهمانان نوروزی است

دریا نیوز: مدير آموزش و پرورش شهرستان بستك گفت: 9مدرسه و 57كلاس درس در اين شهرستان آماده پذيرايی از ميهمانان نوروزی است. 

، 11:14   /   کد خبر: 33133   /   تعداد بازدید: 444


به گزارش خبرگزاری فارس از بستک، علاءالدین عزیزی شب گذشته در جمع خبرنگاران که در خصوص اسکان میهمانان نوروزی انجام داد، با اشاره به اینکه اسکان میهمانان نوروزی برعهده آموزش و پرورش و دستگاه های ذیربط می‌باشد، گفت : ایام تعطیلات نوروز فرصت مناسبی است که جاذبه‌های طبیعی، مذهبی و تاریخی و دستاوردهای مهم آموزش و پرورش که جهت توسعه این شهرستان صورت گرفته را به میهمانان معرفی نماییم.

مدیرآموزش و پرورش شهرستان بستک با بیان اینکه در ایام تعطیلات نوروز امنیت روانی و سلامت مهمانان فرهنگی و غیرفرهنگی در محل‌های اسکان در اولویت کار قرار دارد، افزود: تمامی نیروهای این مدیریت با همکاری نیروی انتظامی، بهداشت و درمان، میراث فرهنگی، پلیس راهور، هلال احمر و شهرداری این شهرستان در جهت رفاه، آسایش و امنیت میهمانان فرهنگی و غیرفرهنگی در اماکن اسکان همکاری دارند.

وی در ادمه ضمن تأکید بر رعایت اخلاق و تکریم ارباب رجوع و نصب راهنما و نشانی ستاد اسکان در ورودی و تمامی میادین شهر، گفت: این مدیریت جهت رفاه و اسکان میهمانان فرهنگی و غیرفرهنگی، 6 مدرسه با 39کلاس درس در سطح شهر و 3مدرسه و 18کلاس درس در سطح روستاهای تابعه با امکانات رفاهی مناسب آماده پذیرایی میهمانان نوروزی 97 خواهد بود.

گفتنی است، ستاد اسکان مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان از 28 اسفند لغایت 14 فروردین در این مدیریت آماده پذیرایی از میهمانان می باشد.