دریا نیوزمدير آموزش و پرورش بستك: 9مدرسه و 57كلاس درس در بستك آماده پذيرايی از ميهمانان نوروزی است

دریا نیوز: مدير آموزش و پرورش شهرستان بستك گفت: 9مدرسه و 57كلاس درس در اين شهرستان آماده پذيرايی از ميهمانان نوروزی است. 

، 11:14   /   کد خبر: 33133   /   تعداد بازدید: 55


به گزارش خبرگزاری فارس از بستک، علاءالدین عزیزی شب گذشته در جمع خبرنگاران که در خصوص اسکان میهمانان نوروزی انجام داد، با اشاره به اینکه اسکان میهمانان نوروزی برعهده آموزش و پرورش و دستگاه های ذیربط می‌باشد، گفت : ایام تعطیلات نوروز فرصت مناسبی است که جاذبه‌های طبیعی، مذهبی و تاریخی و دستاوردهای مهم آموزش و پرورش که جهت توسعه این شهرستان صورت گرفته را به میهمانان معرفی نماییم.

مدیرآموزش و پرورش شهرستان بستک با بیان اینکه در ایام تعطیلات نوروز امنیت روانی و سلامت مهمانان فرهنگی و غیرفرهنگی در محل‌های اسکان در اولویت کار قرار دارد، افزود: تمامی نیروهای این مدیریت با همکاری نیروی انتظامی، بهداشت و درمان، میراث فرهنگی، پلیس راهور، هلال احمر و شهرداری این شهرستان در جهت رفاه، آسایش و امنیت میهمانان فرهنگی و غیرفرهنگی در اماکن اسکان همکاری دارند.

وی در ادمه ضمن تأکید بر رعایت اخلاق و تکریم ارباب رجوع و نصب راهنما و نشانی ستاد اسکان در ورودی و تمامی میادین شهر، گفت: این مدیریت جهت رفاه و اسکان میهمانان فرهنگی و غیرفرهنگی، 6 مدرسه با 39کلاس درس در سطح شهر و 3مدرسه و 18کلاس درس در سطح روستاهای تابعه با امکانات رفاهی مناسب آماده پذیرایی میهمانان نوروزی 97 خواهد بود.

گفتنی است، ستاد اسکان مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان از 28 اسفند لغایت 14 فروردین در این مدیریت آماده پذیرایی از میهمانان می باشد.