دریا نیوزفرمانده مرزبانی هرمزگان خبرداد: کشف ۱۵ میلیارد ریال کالای قاچاق و ۱۰۶ هزار کیلوگرم برنج در بندرلنگه

دریا نیوز: فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از توقیف ۲ فروند شناور تجاری حامل بیش از ۱۵ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق و بالغ بر۱۰۶ هزار کیلوگرم برنج قاچاق و دستگیری ۱۱ نفر قاچاقچی در ۲۴ ساعت گذشته در مرزهای دریایی شهرستان بندرلنگه خبر داد.

، 11:13   /   کد خبر: 33120   /   تعداد بازدید: 435


به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، صبح امروز علی‌اصغر خرم‌روی اظهار داشت: در پی ارتقای امنیت مرزها و برخورد جدی و قانونی با متخلفان اقتصادی طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سواحل و مرزهای دریایی شهرستان بندرلنگه اجرا شد.

 وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته در این شهرستان ۱۵ میلیارد و ۴۸۶ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال انواع کالای قاچاق شامل ۱۰۶ هزار و ۶۰۰ کیلوگرم برنج، ۷ هزار و ۱۰۰ ثوب البسه، یک هزار و ۳۳۲ عدد ادکلن، یک هزار و ۳۲۰ تکه ظروف آشپزخانه، ۵۲ دستگاه یخچال، ۶۳۰ تخته پتو و چندین قلم انواع اقلام قاچاق دیگر کشف و ضبط شد.
فرمانده مرزبانی استان هرمزگان تصریح کرد: دو فروند شناور تجاری حامل و فعال در قاچاق کالا توقیف و ۱۱ نفر متهم نیز در این رابطه دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.
خرم‌روی ضمن قدردانی از مشارکت و همکاری خوب مرزنشینان با مرزبانان در شناسایی و کشف تخلفات مرزی از عموم شهروندان و مرزنشینان فهیم استان خواست تا در اسرع وقت به پاسگاه‌های مرزی اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام لازم صورت پذیرد.