دریا نیوزمدیر ستاد اقامه نماز استان هرمزگان تاکید کرد ضرورت تلاش برای شناخت بیشتر از جایگاه حضرت فاطمه(س) در جامعه کنونی

دریا نیوز: مدیر ستاد اقامه نماز استان هرمزگان گفت: آنگونه که باید، نتوانستیم درخصوص شخصیت و جایگاه حضرت فاطمه اطلاعات کسب کنیم.

، 10:58   /   کد خبر: 33116   /   تعداد بازدید: 180


به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، حجت الاسلام محمدحسن فروزان‌نژاد امروز در جمع بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان با اشاره به اهمیت و جایگاه حضرت فاطمه زهرا(س) اظهار داشت: در تبیین این جایگاه همین بس که حضرت محمد(ص)، فاطمه(س) را ام‌ابیها صدا می‌زد، تاکنون هیچ پدری به جز رسول الله (ص)، این لقب را به  دخترش نداده است.
وی در ادامه افزود: فاطمه زهرا(س) علیرغم عمر کوتاه خود، تجربه‌های فراوانی را در زندگی کسب، و تا حد زیادی در علم مهارت پیداکرد.
مدیر ستاد اقامه نماز استان هرمزگان با اشاره به شخصیت بسیار مهم و اولای حضرت زهرا(س) تصریح کرد: آنگونه که شایسته است نتوانستیم درخصوص شخصیت و جایگاه حضرت فاطمه اطلاعات کسب کنیم.
فروزان‌نژاد ابراز داشت: فاطمه زهرا(س) کتب فراوانی از قبیل صحیفه فاطمیه دارد، این کتاب در کنار قرآن است، به عبارتی کتاب صحیفه فاطمیه همانند قرآن بین ائمه اطهار(ع) دست به دست می‌شد. 
وی با بیان اینکه در خصوص فضائل و شخصیت فاطمه زهرا(س) کتب فراوانی تالیف شده است ابراز داشت: باید برای شناخت هرچه بیشتر زهرای مرضیه(س) از منابع و کتب در اختیار بهره برد.
مدیرستاد اقامه نماز استان هرمزگان تصریح کرد: قرآن کریم، پیامبر اکرم (ص) را به عنوان الگو و اسوه به ما معرفی می‌کند اما امام زمان (عج) می‌فرماید: حضرت فاطمه زهرا(س) برای الگوست.
حجت الاسلام فروزان‌نژاد همچنین گفت: امام حسن عکسری(ع) نیز می‌فرماید: ما حجت خدا بر شما هستیم اما فاطمه (س) حجت بر همه ائمه اطهار (ع) است.