دریا نیوزمدیرکل منابع طبیعی هرمزگان: بوستان روستایی سرزه خاروک شهرستان بندرعباس نهال‌کاری شد

دریا نیوز: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان گفت: مراسم کلنگ‌زنی و نهال‌کاری در بوستان روستایی سرزه خاروک با حضور احمد مرادی رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان، علی باقرزاده رئیس سازمان جهاد کشاورزی، امیدذاکری مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری، بخشدار تخت، شوراها و دهیاران بخش تخت و جمعی از مردم محلی برگزار شد.

، 09:23   /   کد خبر: 33109   /   تعداد بازدید: 209


 به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، به نقل از روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان؛ در طی این مراسم امید ذاکری با اشاره به هفته منابع طبیعی و شعار این هفته با عنوان "منابع طبیعی با مردم و برای مردم" اظهار داشت: صیانت از عرصه‌های منابع طبیعی مختص قشر یا گروه خاصی نیست و نیازمند مشارکت همگانی مردم، در حفظ، توسعه و پایداری منابع طبیعی استان می‌باشد.

وی از شوراها و دهیاران خواست تا به عنوان معتمدین مردم و نمایندگان دولت در روستاها در ترویج فرهنگ منابع طبیعی و حفظ و حراست از مراتع و عرصه‌های ملی با منابع طبیعی همکاری داشته باشند.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان گفت: امید است همراهی مردم با منابع طبیعی در تمامی ایام سال تداوم داشته باشد تا بتوانیم از منابع طبیعی صیانت نماییم.

در ادامه احمد مرادی رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان، روستا و روستانشینی را فرصت ارزشمندی دانست، که ضمن برخورداری از جاذبه‌های طبیعی، تاریخی و فرهنگی می‌تواند نقش بسیار موثری در توسعه اقتصادی و رشد و بالندگی کشور داشته باشند.