دریا نیوزدر جلسه مجمع عمومی عادی صاحبان سهام: كليات بودجه سال 97 آبفای هرمزگان به تصويب رسيد

دریا نیوز: كليات بودجه پيشنهادی سال 97 و صورت‌های مالی طرح‌های تملك دارائی‌های سرمايه‌ای آبفای هرمزگان به تصويب نمايندگان صاحبان سهام رسيد. 

، 11:53   /   کد خبر: 33100   /   تعداد بازدید: 159


به گزارش خبرگزاری فارس ازبندرعباس، به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب هرمزگان، جلسه مجمع عمومی عادی صاحبان سهام شرکت آب و فاضلاب هرمزگان به ریاست مسعود خشایی معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی آبفای کشور و حضور صددرصدی سهام‌داران برگزار و کلیات بودجه سال 97 این شرکت مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه که با موضوع بررسی و تصویب بودجه پیشنهادیی سال 97 و صورت‌های مالی طرح‌های تملک دارائی‌های سرمایه‌ای سال 96 آبفای هرمزگان در بندرعباس برگزار شد، کلیات بودجه سال 97 این شرکت به تصویب رسید.

 امین قصمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل آبفای هرمزگان در این جلسه ضمن ارائه گزارشی به بیان اهداف بودجه سال 97 در راستای دستیابی و تحقق راهبردهای وزارت نیرو در بخش آب و فاضلاب و برنامه‌های این شرکت در جهت اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی پرداخت.   

وی همچنین برنامه‌های پیشنهادی هیات مدیره در خصوص حوزه‌های مختلف شرکت شامل بهره‌برداری، خدمات مشترکین، توسعه و بازسازی تاسیسات آب و فاضلاب، فناوری و تحقیقات و مدیریت منابع انسانی برای سال 97 را به مجمع ارائه نمود.

قصمی در ادامه ضمن ارائه گزارش حسابرسی مستقل طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای، به اقدامات انجام شده و عملکرد شرکت در این بخش اشاره کرد، همچنین پس از استماع گزارش‌های ارائه شده، بودجه پیشنهادی سال 97 و صورت‌های مالی طرح‌های تملک دارائی‌های سرمایه‌ای به تصویب نمایندگان صاحبان سهام رسید.

گفتنی است، در پایان معاون برنامه‌ریزی آبفای کشور از مدیرعامل و همچنین اعضاء هیات مدیره شرکت آبفای هرمزگان به خاطر تلاش‌های بعمل آمده در خصوص عملکرد مطلوب شرکت در سال گذشته قدردانی نمود.