دریا نیوزبه مناسبت ولادت حضرت فاطمه(س) و روز زن برگزارشد: تور یک روزه جزیره هرمز ویژه بانوان شاغل اداره کل امور مالیاتی هرمزگان

دریا نیوز: تور یک روزه هرمز و رونمایی از فرش خاکی به مناسبت روز زن، تور یک روزه جزیره هرمز ویژه بانوان شاغل در اداره کل امور مالیاتی هرمزگان به مناسبت ولادت حضرت فاطمه(س) و روز زن برگزار شد.

، 11:01   /   کد خبر: 33093   /   تعداد بازدید: 216


به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، به نقل از روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی هرمزگان؛ مدیرکل امور مالیاتی هرمزگان در حاشیه این برنامه تفریحی، ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت زهرا(س) به بانوان، به نقش بانوان همکار اداره اشاره نمود و پیرامون اهمیت نقش آنان در پیشبرد اهداف و برنامه‌های سازمان در اداره امور مالیاتی هرمزگان اشاره نمود.

شاکررضا مریدی با بیان اینکه بانوان، همه سرفرازی و عزت و شرافت خود را از اسلام و مولود مبارکش حضرت زهرا (س) دارد، گفت: عالی‌ترین نمونه شخصیت فرهنگی و معنوی و سرشار از اصالت زن مسلمان، در وجود الگوی تربیتی اسلام، فاطمه زهرا (س) ظهور کرد.
مریدی با اشاره به اینکه شناخت سیره ائمه معصومین (ع) به ویژه حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان الگوهای شایسته برای پیروی مومنان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، گفت: بحث از زندگانی و سیره آن حضرت دارای آثار و برکاتی است که از جمله آنان تفکر و اندیشه، عبرت‌آموزی، تقویت ایمان و الگوگرفتن است.
وی هدف از برگزاری این برنامه تفریحی را افزایش روحیه نشاط، تعاون و همدلی بانوان اداره کل، عنوان کرد.
در ادامه این گزارش آمده است: رونمایی از فرش خاکی از خاک‌های جزیره هرمز با لوگو سازمان امور مالیاتی هرمزگان، بازدید از دره رنگین کمان، الهه نمک، قلعه پرتغالی‌ها، معدن خاک سرخ، دره مجسمه‌ها و ساحل جزیره تاریخی و زیبای هرمز از جمله برنامه‌های تفریحی و گردشگری تدارک دیده شده برای بانوان شاغل در این اداره کل بود.
بانوان شرکت‌کننده در این برنامه تفریحی یک روزه علاوه بر بازدید از بخش‌های مختلف جزیره تاریخی و زیبای هرمز با دغدغه‌ها و حساسیت‌های محیط زیستی نیز هر چه بیشتر آشنا شدند.
گفتنی است، این اردوی تفریحی و گردشگری که با حمایت مدیرکل اداره امور مالیاتی هرمزگان و به همت کمیته امور بانوان و روابط عمومی به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن برگزارشد.